Životní šance (ukončená)

Životní šance- Konec

27. června 2012 v 12:41 | Gabi
Tak se stalo, že kluci z One Direction se stali patrony jejich hotelu po babičce. Nikky s Harrym spolu dlouho chodily a za deset let od jejich seznámení se vzali. Několikrát se pohádali kvůli Harryho nevěře, ale vždy to dopadlo v jejich prospěch.
Gabi a Niall to měli těžší. Rozcházeli se a zase se dávali dohromady a nakonec se přece jenom vzali a to třináct let od seznámení.
Malé hotelové impérium zmizelo a objevilo se zde velké neotřesitelné s velice schopnými manažery. Manča, Julča, Nikky a Gabi nalezly to co vždy hledaly... Aneb jak se říká v pohádkách- A žili šťastně až do smrti...A nebo snad ne?

Party

11. dubna 2012 v 20:02 | Gabi

Čtvrtá kapitola- Party

N: …,ale jakmile přišla, rozpustili jsme se. "Co se tu dělo Nikky?" "Řešila jsem s Niallem tebe a pak přišel Harry." "A na co jsi přišla?" "Nech se překvapit. Budeš moc šťastná, není to nic špatnýho neboj." "Dobře budu ti věřit." "Jsem ráda že mi důvěřuješ." "A jen tak mimochodem, v kolik má začínat ta party?" "Myslím že v osm." "Je všechno připravený?" "Jasně že je, vždyť je to party mýho kluka."

20:00 Hotel Niga
G: "Kde je oslavenec?" zeptala jsem se Nikky. "Za chvíli by tady měl být."
"Jak se vydařilo odpoledne?" "Bylo úžasný." Nikky to celé klukům převypravovala a já pomalu mizela v davu směrem ke kuchyni. "Gabi počkej!" ozval se hlas za mnou, "Co je Liame?" "Všiml jsem si jak mizíš a ani jsi nám neřekla co ty a Niall..." "V podstatě není o čem mluvit." odbila jsem ho. "Myslím že jí neřekl, že to s ní myslí vážně a ona neví co si má o tom myslet, není-liž pravda?" doplnila pohotově Nikky, která se oddělila od kluků. "Ou, jde sem Niall a Harry, radši vyklidím pole,"prohodil Liam a zmizel.
Když jsem se podívala pozorněji, zjistila jsem že to je Harry, ale ne s Niallem. Harry přišel až k nám. "Bude ti vadit když si odvedu Nikky?" "Ani v nejmenším." pronesla jsem suše a odpochodovala.
Přemýšlela jsem kde by mohl být, protože mi neotevřel. Třeba je na mě jen naštvanej, ale možná tam nebyl. Vylezla jsem ven z hotelu a pozorně se rozhlídla po zahradě. A pak jsem ho uslyšela! Hrál na kytaru a zpíval u sebe na balkoně. Rychle jsem se rozběhla nahoru. Znovu jsem klepala a zase neotevřel a tak jsem vešla.
Šla jsem rovnou na terasu a opřela jsem se o zeď. "Krásná, ta je nová?"zeptala jsem se když dohrál. Polekaně se na mě podíval."Jak ses sem dostala?" "Mám karty od všech pokojů,"usmála jsem se, "Ale proč ty nejsi dole?" "Musím nad něčím přemýšlet." "A mohla bych vědět nad čím?" "Nad naší budoucností," chytil mě kolem pasu a přitáhl mě k sobě. "Miluju tě ať se ti to líbí a nebo ne." "Já tebe taky," políbil mě. "Nechtěla bys zpívat s mnou?"
N: Nikde nemůžu najít Gabi. Poslední možností je Niallův pokoj.
Už na chodbě jsem slyšela, že hraje na kytaru, ale když jsem šla ještě blíž slyšela jsem tam zpívat Gabi. Tak už je taky šťastná. "Našla jsi je?" ozval se Harry za mými zády. "Poslouchej!" "Hmm, má docela hezkej hlas." "Víš co? Radši je tady nechme. A my bychom se měli rychle vrátil dolů oslavenče!" políbila jsem ho na nos.
G: Když jsme s Niallem sešli dolů, skoro nikdo tam nebyl. Asi jsou někde venku. Sedli jsme si a začali jsme jíst. "Tady jste vy hrdličky," zakřičel Louis přes celou restauraci. "Jo jsme, ale nemusíš tady řvát!" zpražil ho Niall s úsměvem. Sedl si za náma ke stolu.
N: "Harry hele!"

Nejlepší den v životě

10. dubna 2012 v 15:41 | Nikki
,když vešla Gabča s Niallem.Vypadali spokojeně." Myslíš že jim to vyjde ? " zeptala jsem se opatrně Harryho." Možná ",usmál se a políbil mě."A co Liam,Louis a Zayn ? Ti nikoho nemají ? " "Zayn se včera s jednou rozešel,Liam má Danielle a Louis má Elleanor.Jenom já a Niall jsem volní. " usmál se a mrkl na mě.To už ale přisedali ti dva. " Dobré ráno ! " "Dobré " "Jak jste se vyspali ? " "Výborně,vy žřejmě stejně " všichni se začali smát. "Kde jsou ostatní kluci ? " " Na recepci nechali vzkaz že se vrátí až kolem osmé.Asi šli někam s holkama." " Toho by jsem měli nějak využít ! Nechtěly byste jít do kina ? " " MOc rády ale ještě se musíme stavit doma.Takže sraz v jednu před hotelem ? " "OK. " S Nikki už jsem se začaly zvedat,ale Harry ji ještě chytil za ruku,políbil mě a do ucha mi pošeptal : " Nenechej mě tu dlouho čekat nebo zešílím." Niall se však nechtěl nechat zahanbit a tak políbil Gabi.

Doma s Gabi
"Co jste všechno v noci dělali ? " "Můžeš hádat Gab ! "

V jednu jsme stály před hotelem ale kluci nikde."To by mě zajímalo co je zdrželo " lamentovala Nikki. A v tom zazvonil telefon."Nialle,kde jste ? " "Já a Harold už jsem na cestě do kina,přijede pro vás auto. " "Hmm,díky,hlavně že se řeklo sraz před hotelem ! " zlobila se Nik.Zhruba za pět minut přijelo auto a v něm byli kluci. " Promintě že jsme nečekali před hotelem,ale chtěli jsme vás překvapit." Zase ty jejich sladké úsměvy. " Fajn,odpuštěno,ale už nám to nedělejte ! "
Vzali nás na film navždy spolu.Byl úžasný,ale ještě lepší bylo to,že nás celou dobu objímali.Když film skončil,zeptal se mě Niall : " Líbil se ti ? " "Línil,ale ještě víc se mi línilo že jsem na něm byla s tebou ! " usmála jsem se na něj a on mě naoplátku políbil.Harry byl celý film nervózní,když film skončil,chytil mě za ruku,podíval se mi do odčí a zeptal se mě : " Nikki,chceš.....chceš... . Nešlo mu to říct,ale potom sebral odvahu a zeptal se mě na otázku na kterou jsem čekala celý život." Chceš být moje přítelkyně ? " " Chci ! " Harry se rozzářil a objal mě.Neváhala jsem a políbila jsem ho.Pořád se mi to nechtělo věřit.Opravdu se mnou chce chodi superstar.Na světě jsou jinačí dívky a on si vybral zrovna mě !
S Niallem se na nás dívali. " Zdá se,že mu to vyšlo " usmál se Niall. "Dívej jak je Nik šťastná ! " vydechla Gabi nadšeně.
Niall vypadal trošku...no...prostě vypadal že se mě na to chce taky zeptat.Ale asi čeká ne lepší chvíli. " Co jsi tak zamyšlená Gab ? " zeptala se mě zvědavě Nikk. " Řeknu ti to potom,neboj . " Já a Gab už jsem museli jít ale kluci protestovali. " A to jako nemůžeme jít s váma ? " " No...teoreticky by jste mohli " odvětila Nik. " Super " rozzářil se Harry.

V Hotelu po hodině
*Ťuk Ťuk* " Kdo je tam " To jsem já Gabi " "Promiň Nik " " No tak co tě teda trápí ? " " Mám pocit že o mě Niall nestojí tolik jako Harry o tebe " " Z tohohle máš strach ? Ničeho se neboj.Je to jen stydlín,jestli chceš tak s ním promluvím. " " Díky díky díky ! " ... " Niallere ? " "Ehm,ano ? Nemusíš tak křičet já tě slyším ! " " Tak promiň no,potřebuju se tě na něco zeptat.Teda jestli tě nějak neotravuju. " Neotravuješ,jen se ptej " " Ok,tak čím začít.Gab je na tom teď dost špatně protože neví jestli o ni stojíš " " Co je to proboha za hlouppu otázku ? Jasně že o ni stojím.Jen si to potřebuju naplánovat aby to bylo promyšlený,nechci si to tahat z rukávu jako Hazza ! " To ovšem slyšel Harry a vůbec se mu to nelíbilo. " Já to aspoň nechci prodlužavot jako někdo ! " Přišel ke mě zezadu,obejmul mě kolem pasu a políbil mě na krk. " No, a já zase nějsem nadrženec jako někdo Harry ! " Já nejsem nadrženec,jen jsem moc zamilovanej ! Ty seš zase nenažranec ! " "Hmm,já to ale uznávám ! " "Kluci,mě tak baví ty vaše hloupý hádky ! " " My se nehádáme, my jen diskutujeme ! " V tom přišla Gab,ale jakmile přišla,.....

Noc

9. dubna 2012 v 18:42 | Gabi a Nikky

Noc

G: V sobotu ráno mě probudil déšť. "Jak je asi na Islandu,"pronesla zamyšleně Nikky a koukala se ven z okna. "To nevím, ale můžeme doufat že pěkně aby se nám nenachladili." Odešla jsem se do koupelny trochu zkulturnit. Když jsem vyšla Nikky ještě ležela. "Šup, vstávat, ale rychle, musíme ještě dochystat tu oslavu a uklidit pokoje." "Vždyť už letím!"

Za deset minut už jsme byly v hotelu. Nikky odešla do Nightka a já ještě zůstala na recepci. Za pár minut se Nikky vrátila. "Ti volové nám neposlali ty konfety,"zanadávala Nikky, "co budeme dělat?" "Zajeďte je koupit!"navrhl John. "To je skvělej nápad! Díky Johne,"poděkovala Nikky a už zmizela hlavním vchodem.

N: Už jsem projela tři obchoďáky, ale nikde je zrovna nemají. Zadrnčel mi mobil. "Co je Gabi?" "Už jsi koupila ty konfety?" "Nikde je nemají." "Hmm, jestli je do hodiny nenajdeš, tak se na to vykašli, beztak si toho nevšimnou." "OK, zatím čau."

G: "Krucinál,"zaklela jsem omylem nahlas. "Co se dějě?" ptal se hned John a tázavě se na mě díval. "Ještě nemáme ty konfety,"povzdechla jsem si. "To je ovšem strašné,"řekl ironicky John a usmál se. "To není žádná sranda Johne,"vyštěkla jsem a nakvašeně odešla k pokojům a začala je kontrolovat a upravovat.

N: "Konečně,"vydechla jsem a valila dál k Nightku. Když jsem vešla seděla tam Gabi. "Co se děje?" "Ještě nenapsali jaký chcou menu!" "Tak je překvapíme,"šibalsky jsem se na ni podívala a dodala: "Niall sní stejně všechno!" začaly jsme se smát jako smyslů zbavené. "Ale teď zpátky do práce!" Pustily jsme se do práce a za dvě hoďky jsme byly hotové. Podívala jsem se na hodiny. Páni už je šest. "Doprčic, neposlala jsem na letiště auto!"začala jsem panikařit. "Nikk, v klidu, já jsem to domluvila s Johnem, poslal pro ně limuzínu." "Uf, ale mohla jsi mi to říct dřív." "Promiň já zapomněla. Už bychom měly jít do haly, myslím, že právě přijeli."

G:Měla jsem pravdu. Zrovna když jsme vyšly z Nightka oni vstupovali zadním vchodem. " Ahoj děvčata" řekl uličnicky Harry, "doufám že se máte dobře,"usmál se a mrknul na Nikky. "Ahoj, moc rádi vás vidíme," pozdravili ostatní a hleděli nechápavě na Harryho, který ještě pořád zíral na Nikk která pozorovala podlahu. "My vás taky rády vidíme,"šťouchla jsem do Nikk aby se na ně podívala, "když dovolíte ukážeme vám vaše pokoje," nabídla jsem, "určitě jste po letu unavení." "Já jsem chtěl jít dneska do Night klubu,"namítl Harry. "Dneska je z technických důvodů zavřený,"odpověděla rychle Nikky. "Škoda," pronesl zklamaně. "Doprovodíte nás teda k těm pokojům? Rád bych stihl večeři,"pronesl značně nervozní Niall a všichni jsme se začali smát. "Jasně,"odpověděla jsem když už jsme se zklidnily.Když jsme ubytovaly kluky sešly jsme na večeři. "Viděla jsi jak po tobě koukal Harry?" nadhodila mi Gab. Vrátila jsem jí to stejným stylem: "Viděla jsi jak se po tobě koukal Niall?" smály jsme se než nás vyrušil něčí hlas. "Co je tady tak směšného dámy?" Gabča se polekala a začala se dusit. "Jestli mi tohle ještě jednou uděláš asi tě zastřelím,"řekla mu výhrůžně, pak se ale ozvalo Niallovo naříkání: , "Kde je jídlo?" "Sedněte si tam k tomu stolu, ten je pro vás rezervovanej a já skočím pro obsluhu," řekla Gabča a zmizela v kuchyni. "Dneska ti to sluší,"pošeptal mi do ucha Harry a šel si sednout.

"Copak ti asi šeptal?" vyzvídala Gabi která se už vrátila. "Ale nic." "To ti mám jako věřit? Vždyť jsi červená jako rajče a to je moje parketa," řekla mi a usmála se, "No tak Nikky řekni mi to." "Ne a nečekej že to ze mě dneska dostaneš."

Liam: "Hej Harry, odtrhni už od ní ty oči nebo jí vypálíš díru do obličeje," tlemil se Louis, "Pro tebe to platí taky Nialle,"dodal Zayn, " a navíc ti chládne jídlo." Niall se hned otočil a začal dlabat. * Crrrrr * rozlehlo se skoro prázdnou restaurací. Byl to telefon holek. Nikky se zvedla a se zasmušilým obličejem a za doprovodu Gabi vyšla ven.

"Tak co holky? Jak se vám vede?" "Je to tu super, jen škoda že tu nemám ani jednu z vás." "Jono,"řekly holky trošku zklamaně, protože se na kluky těšily, ale je to jejich věc, souhlasily s tím, musely vědět do čeho jdou. "No nic holky, musíme jít jsou tu kluci, my už musíme. A hodně štěstí v nové práci." "Ahoj."N: Byla asi půlnoc a já s Gabi jsme seděly u recepce. Nešly jsme domů, nemohly jsme usnout. Zrovna šel dolů Harry a Niall. "Co tady tak sedíte? Je už pozdě, nemáte být náhodou doma?" "Jo, máme, ale nemůžeme usnout, máme strach jestli se to povede." "Ničeho se nemusíte bát!" odvětil Niall, " Ještě jste nepokazili ani jednu party, takže buďte v klidu." "Je už pozdě, nechcete se jít vyspat?" "Jo, a kam asi?" řekla Gabi. "Nooo...... můžeš si to domyslet." "Já to beru!" řekla jsem. "Jdeš taky Gabi?" No, já nevím," stydlivě se usmála. "Prosím, já se tam sám bojim, a jestli ti jde o to, že je to brzo, tak nezapomeň že už se známe dva roky." "Tak teda jo," znovu se usmála. "Super!"

*To je neskutečný! Tohle se vážně stalo? * Pomyslely jsme si. Ale to už jsme se pomalu ubíraly do jejich pokojů.

Když byly asi tři ráno, probudila jsem se a šla zaklepat na Gabi, ta seděla na chodbě a dívala se na mě těma svýma skleněnýma očima. "Co ti je Gab?" "Prostě je neuvěřitelný že se to stalo." "Jo no, ale je to supr že zrovna oni!" Jelikož jsme mluvily docela nahlas, tak se šli kluci podívat co je to za hluk a nestačili se divit. Harry si ke mně sedl a objal mě. Chvilku jsme tam jen tak seděli a pak přišli i ostatní. Zayn si stoupl k nám a říká: "Já chci taky holku." "Lepší lidi," řekl Harry a zase mě políbil.

Myslela jsem si že je to vztah na jednu noc, ale ve vzduchu něco je! "Já už asi půjdu do postele, deš taky?" zeptal se mě Harry. "Jasně, nenechám tě tam přece samotnýho." V tom ho ale zastavil Liam. "Myslíš to s ní vážně?" "Proč si myslíš že ne?" "Protože znám takový holky." "Ona není taková jak si myslíš." "Fajn, je to tu jen na tobě, až tě opustí, tak jsem tě varoval!" "Nech si ty kecy!"odvětil Harry a šel se mnou do pokoje. Liamovi sklaplo. Nevěděl co na to má říct. Asi ho štve že tu nemá svoji Danielle. "Já už asi taky půjdu."řekla Gabi. Niall však protestoval. "A co já?" "No snad deš taky ne?"usmála se na něho. "Se ví." Odešla jsem s Niallem a v obětí jsme usnuly.G: Ráno mě probudily něžné dotyky na rukách a krku. "Dobré ráno, vypadáš nádherně,"věnoval mi ten nejsladší úsměv na světě. "Dobré, ty ještě nejsi na snídani?" "Přece tě tady nemůžu nechat samotnou." Bože, ten je tak sladkej! Zakručelo mu v břiše. "Myslím, že už je čas na snídani," řekla jsem s úsměvem a rychle vstala z postele. "To jo"

N: S Harrym už jsme seděli u snídaně když.....

Cesty všemi směry

9. dubna 2012 v 14:07 | Gabi a Nikky

rok 2015:
První kapitola- Cesty všemi směry

G: "Cože"zírala jsem na Julču vyjeveně, "Jak to myslíš, že nepřivezou jídlo do restaurace?" "Majitel říkal že teď nemají žádný volný náklaďák." "A co náš?" "Taky ne." Náš hotel je už v Londýně hodně známí a tak máme čímdál víc práce. Už to budou dva roky, co jsme začaly s podnikáním.
"Promiňte holky, jsem hrozně nervozní z příjezdu 1D." Včera se nám nahlásili a chtějí tady zůstat celý týden.
V tom přišla Nikky, "Je tu dost práce tak tu jen tak nestůjte. Domluvím dovoz jídla, přecejen ta oslava bude v Nightku." Na první pohled jsem zírala kde se v ní ten temperament vzal. Asi je stejně nervozní jako já, možná i víc. To už je ale vážný. "No dobře ajak to chceš zařídit?" "Úplně normálně, zavdám jednomu známýmu. Ten si s tím poradí!" "No dobře, je to jen na tobě, a doufám že se na tebe můžu spolehnout, už nám nezbývá moc času, jenom pět dní! Víš jaká je to chvíle?" "Jasně že vím, spolehni se na mě!"
N: Julča na nás zírala trochu nechápavě. Asi ji trochu štve, že bude ta party v Night clubu. Tak jsem jí řekla že "Člověk" jako je Niall je v restauraci nebezpečný. Vždyť by v lednici nic nezůstalo! Julča se trošku přišklíbla a odešla. "Nebyla jsem na ni zlá?" "Neboj, nebyla, jen to moc prožívá jako my ostatní, ale teď zpátky do práce! Když už jsme u toho, objednala jsi ty konfety?" "Ups, už jdu na to!" "No proto!" Všechno musí být perfektní, třeba se ten ONEN večer něco stane, něco neuvěřitelného.
Šla jsem do klubu uklidit a najednou někdo zazvonil.
Stáli tam kluci z 1D, ale nebyl tam Harry.
"Co potřebujete kluci?" málem se mi podlomila kolena. "Přišli jsme říct co budeme chtít za služby!" Niall však namítal, "Já jsem se přišel najíst!" měla jsem co dělat abych nevybouchla!
Mezitím co Niall jedl, řešili jsme co tam chtějí. Zayn chtěl odlehčit situaci a tak říká: "Čepišky!" Málem mě to položilo!
"A jaký by jste chtěli dort?" "Musí mít bílou, fialovou a světle zelenou barvy a na něm velkou 21 a prskavky a konfety." "To nebude problém a jak by měl být velký?" Naši debatu slyšel Niall a povídá: "Dostatečně aby zbylo i na potom!" Teďka už jsem se ale neudržela...... naštěstí se kluci tomu jedlíkovi smáli tak, že mě nebylo slyšet. Jsou moc fajn. Nechovají se vůbec jako ti ostatní snobáci! Jen škoda že tu není Harry.
V tom přišla Gabča a ptá se co řešíme. "Nechcete něco k jídlu?" "Jídlo?" vyvalil oči Niall, "Dal bych si." Ou, už zase! "No, už je na čase abychom šli, už se těšíme na párty!" Zayn: Party Rock! Louis: Yeeep! "No tak nic, už jdeme!" "Mějte se kluci!" Niall: "Už se těším na dlabanec!" "Díky Gábi, ale my už musíme, možná se zastavíme i zítra."
"Cvak"
G: Už odešli, už je tu mrtvo, chybími Niallova hladnost, nechápu jak může být tak hubený když tolok jí! Neuvěřitelné!
"Tak co Gabi, jak se těšíš na party?" "Ani nevíš jak! A třeba se mezi tebou a Harrym něco stane!" "To by se mi líbilo." "Hlavně nezapomeň ostatním ohlásit tu poradu." "Neboj, všichni tam budou."Pomalu jsem se odebírala do kanclu, když jsem si všimla že nám z mísy v hale zmizelo všechno ovoce. "Ach ten Niall"povzdechla jsem si a poslala jsem Claire doplnit to a zmizela jsem za dveřmi kanclu.

Mezetím v Nightku:
N: "Jamie, kdy dovezou to zboží?" "Myslím že říkali kolem třetí." "Dobře, pak pro mě přijď" Šla jsem do kanclu, za pár minut má začínat schůze. Když jsem procházela halou, míjela jsem Claire jak doplňuje ovoce. To byl určitě Niall!
Vešla jsem do kanclu. Všichni už na mě čekali a proto hned začala: "S Nikky jsme se shodly na tom, že by si Julča a Monča zasloužily povíšení." "Jak to myslíte?" překvapeně na nás zíraly. "Monča bude řídit hotel v Atlantě (časovej posun -6hod.) a Julča v Tokyu (+8 hod.)"obě vytřeštily oči, "To jako vážně?" ptaly se nevěřícně, "Jděte si sbalit věci zítra vás čekají!" Holky zamávaly a vyběhly ven.
G: "Neměly jsme je tady ještě tenhle týden nechat?" začala jsem pochybovat o správnosti našeho rozhodnutí." "Jasně že ne, už jsem najmula nové zaměstnance. Ozvalo se zaklepání. "Promiňte, zrovna přivezli to zboží." "Hned běžím,"odpověděla Nikky a ještě se na mě podívala,"Neboj, všechno zvládneme i bez nich," usmála se a odešla.

G: Dnešek byl docela klidný a stihli jsme brzo udělat všechno potřebné a tak jsme mohli jít domů už v pět a ještě se podívat na učení. "Nesnáším zkoušky," podotkla jsem už rozvalená na své postely. "Já taky,ale už příští týden bude po všem." "To jo, už aby to bylo.

N: "V kolik zítra končíš?" "Ve dvanáct a půjdu rovnou do hotelu." "Já končím až ve tři a pak tam za tebou dojdu." Šla jsem se osprchovat a spát. Zdálo se mi o Harrym.

Další den,15:30 Hotel
"Tak jak ti to dopadlo?" ptala se mě Nikky, "udělala jsem to, a ty?" "Taky tak. Stavovali se tady kluci?" "Ne, ještě včera večer letěli na Island." "Hmm, a já se těšila že ještě přijdou." "Vrátí se v sobotu okolo šesté." * píp,píp *ozval se mobil. "Nik, píše Julča" "Co píše?" "Díky za povíšení, ten hotel je úžasnej, s pozdravem Julča."

Omlouvám se za případné chyby a byla bych potěšena kdyby jste mi napsali jestli se vám to líbí :)

Prolog aneb jak to všechno začalo

9. dubna 2012 v 10:59 | Gabi

Tenhle příběh je z tříleté budoucnosti, byla bych ráda kdybyste mi do komentářů napsaly jestli s tím máme pokračovat. Díky


Prolog -rok 2012

"Vaše babička, vám odkázala svůj prosperující a hodně slavný hotel v Londýně. Jediná podmínka je, že musíte studovat." Oznámil Gabriele a Nikole notář. Obě už májí po škole a tak se vypravily do Londýna převzít vládu nad hotelovým impériem jejich Babi. Vzaly sebou své dvě kamarádky Julii a Moniku.

Nikki:
Vyrušil nás vrátný John. "Ehm ehm, Nějaká skupina mladíků s vámi chce mluvit." "Kdo to může být?"
Protože jsme byly zvědavé v hale jsme byly v rekordním čase. "O můj bože," řekly jsme naráz, " Je to vážně 1D nebo se mi to zdá?"ptala se Julča. Gabi a já jsme se vydaly za nimi a Julča a Monča zůstaly stát jako přikovaný.
"Hi, you are the director of the Hotel?" "Yes, we are. Can we help you with something?"
"Ano to můžete. Recepční nám tvrdí že máte plno..." "Marku, pust mě k tomu"řekla Gabi. Smutně se na mě koukla a pokrčila rameny. "Opravdu nemáme místo, ale za půl hodiny by měla Katty Perry opustit apartmá a pak je volné. Počkáte?" "Katty Perry," vyšlo jim zaráz z úst. "Co je na tom divnýho?"dotčeně se ptala Gab a já si všimla jak po ní pokukuje Niall. "Právě je zvláštní, že už se vám tady ubytovávají hvězdy a to existujete teprve.... měsíc?" "Takže, vraťne se k tomu ubytování. Počkáte než Katty odjede?" znovu se ptala Gab už trošku nervozně. "Počkáme, když nám budete dělat společnost," prohlásil s úsměvem na rtech Harry. "Nikky zůstaneš s našimi hosty? Já ještě musím zařídit to zboží a tak." "Jasně,"sledovala jsem reakci Nialla, zatvářil se dost smutně. "Tak už běž ať se sem brzo vrátíš,"poplácala jsem ji po zádech a ona odešla. "Jak se jmenujete?" "Já jsem Nikola ale říkají mi Nikky a tamto je Gabriela ale říkáme jí Gabi. A támhle ty dvě jsou Julie a Monika." "Hmm, a proč tam tak stojí?" "Jsou vaše velké fanynky," zasmáli jsme se všichni.
 
 

Reklama