Little things||4. díl

1. dubna 2013 v 11:50 | Gabi


Zatímco ve vísce jménem Hinton Charterhouse probíhala výroční krize, v Londýně, v jednom rodinném domku bylo klidné ráno. Hnědovlasý chlapec, Liam, pobíhal po kuchyni a hledal všemožné ingredience, ze kterých se snažil vykouzlit chutnou snídani pro svou těhotnou manželku, která prozatím spala. Na podnos připravil vafle, marmeládu, med, uvařil jí kávu, která krásně provoněla celou kuchyni. Pak jej zal do rukou a krokem, jímž si byl jistý, že nic nevylije se vydal do ložnice.
Postavil tác na noční stolek, rozhrnul tmavě hnědé závěsy, sahající až na zem a vrátil se k posteli. Klekl si k Daniellině části postele. Peříčkem z jedněch tanečních šatů ji polechtal na nose. Hřbetem ruky si po něm přejela, ze spaní něco zamumlala a otočila se na bok. Políbil ji na nos, čelo, ústa a pak na hřbet ruky. Pomalu otevřela hnědé oči a hned se usmála.
"Dobré ráno, zlatíčka," promluvil ranním chraplákem. Protáhla se a odkryla tím své velké vypouklé břicho. Liam na ně položil své dlaně a políbil jej. Zasmála se, ale on ještě neskončil.
"Ahoj děcka, taťulda vás přišel nakrmit." Daniellino tělo otřásalo smíchem a jejich maličcí se na tátova slova ozvali silným kopnutím. Přetáhla jeho ruku na místo, kde se ozývalo nejsilněji a jemu tak rukou projela vlna energie. Políbil Dani a natáhl se pro tác. Posadili se naproti sobě do tureckého sedu, tác dali mezi sebe a začali se navzájem krmit. Sousta prokládali láskyplnými polibky, kterých se nemohli nabažit.
"Mmm, bylo to vynikající," pochválila ho, když jí v žaludku skončilo poslední sousto vaflí. Palcem jí ze rtu setřel kapku medu, co tam zůstala a jazykem si přejel po rtech. Podrbala ho ve vlasech a pomalu vstala.
"Kam jdeš?" vyjekl překvapeně a upnul na ni svůj zoufalý pohled.
"Na můj močový měchýř se tlačí čtyři kila živé váhy a ty se ptáš, kam jdu?" povytáhla se smíchem obočí. Zamračil se. Mávla rukou a rychle šla uspokojit své potřeby. Když se vrátila do ložnice, tác byl zpět na nočním stolku a Liam ležel s rukama za hlavou v polštářích a hrozně se něčemu smál. Zalezla si vedle něj pod peřinu. Hlavu si položila na jeho odhalenou hruď a v oblasti pupíku si položila levou ruku. Trošku se pod dotekem její studené ruky otřásl, ale hned se zase uklidnil. Rukou ji objal kolem ramen a přitáhl si ji tak blízko, jak jen dva prcci v jejím břiše dovolovali.
Společně se koukali na Mr. Beana. Smáli se na celé kolo a chtěli takhle zůstat navždy. Oba však věděli, že to není možné, obzvlášť, když se děti mohou narodit každým dnem.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama