Little things||1. díl

21. února 2013 v 14:41 | Gabi |  Little things

Ostré podzimní paprsky prošly přes sklo francouzského okna. Dopadly na manželskou postel na které poklidně podřimovali milenci. I přesto, že ještě den nevyhrál nad nocí, bylo vidět, že se ze spánku culí. Slunce stoupalo. Paprsky pomalu zalívaly celou místnost, až se konečně dostaly k tváři dívky spící v náručí svého milence. Když jí zlatý paprsek polechtal na tváři, zavrtěla se a otočila se k němu zády. Něco zabručela a pomalu otevřela oči.
"Dobré ráno," špitl k ní s úsměvem Niall a jemně ji pohladil po tváři. Malinko se pousmála, ale nedávno otevřené oči zase zavřela.Hlasitě se zasmál, když se mu scholila v náruči jak nejblíž k němu mohla a pevně ji stiskl.
"Víš co je dnes za den?" zeptal se jí. Rukou ji hladil po temeni hlavy. Stále se zavřenýma očima zakroutila hlavou. Mezi tenkými linkami obočí se jí vytvořila přísná vrásky, jak se snažila přemýšlet. Chlapec se zasmál a políbil ji na rty. "Máme výročí," zašeptal jí u ucha. Jeho dech ji polechtal na krku, až se z toho otřásla. Na škvírku rozlepila oči, aby se mohla svému milému podívat do nádherně modrých očí. Ležel na boku, jednou rukou si podpíral hlavu, druhou si ji k sobě tiskl a na tváři se mu pohrával šťastný úsměv. Automaticky se také usmála a opět zavřela oči.
"Ty chceš prospat naše výročí?" zeptal se zhrozeně i když měl na tváři stále úsměv. Je tak roztomilá když nechce vstát. Zaplavil ho pocit bezbřehé lásky.
"Asi jo," zamumlala a podepřela si hlavu, aby byli na stejné úrovni. "Pokud mi ovšem řekneš, co máš v plánu, možná bych se z postele nějak dostala," zapředla sladce a odvrátila pohled.
V ruce žmoulala cíp přikrývky. Koutkem oka sledovala Niallův samolibý úšklebek. Místo smysluplné odpovědi se natáhl a nechal své rty demolovat jemným, ale přesto vášnivým polibkem její rty. Usmála se. Jeho dlaně se pomalu probojovaly pod námořnicky modrý vršek pyžama. Prsty si to docupital až k jejím ňadrům bez podprsenky. Palcem obkroužil bradavku. Zasténala do polibku a své dlaně dala do pohybu. Motýlím dotekem se pohybovala po jeho nahé hrudi. Celý se třásl vzrušením. Šikovnými prstíky se dostala přes gumu kalhot na spaní. Jedním prstem přejela přes Niallovu chloubu. Hlasitě zasténal a aniž by rozpojil jejich rty, se nad ni vyhoupl. Jazykem jí přejel přes spodní ret, což v ní vyvolalo vlnu ryzího chtíče. Rukou opustila jeho kalhoty a místo toho obě využila na přitáhnutí si Nialla blíž. Dlouhé nohy mu obtočila kolem pasu a jejich rozkroky se tak o sebe dotkly. V Niallovi se probudil chtíč takových rozměrů, že se téměř přestal ovládat. Emma se jen s podívným úsměvem dívala na jeho následující počínání. Hned poté, co ji vysvobodil ze všeho jejího oblečení-což bylo jen pyžamo-se vrhl na její prsa. Sál je, olizoval, skousával a ona nestačila dýchat. Když svou blonďatou hlavu ponořil do jejího klína, přestala dýchat úplně. Prsty se mu zapletla do vlasů a tlačila si ho k sobě co nejblíže. S každým dalším jeho dotekem na jejím citlivém místě oba cítili, že se blíží k vrcholu. Vymotala své prsty z Niallových vlasů a raději je zabořila do prostěradla. Nechtěla mu vytrhat vlasy. A pak v ní vybuchl ohňotroj. Vykřikla Niallovo jméno a prohnula se v zádech jako kvalitní luk před střelbou. Uvolněně ležela v peřinách. Vytáhl se nahoru, aby ji mohl opět políbit. Když tak učinil, vyměnili si pozice-tentokrát byla dole ona. Nazačátek mu jemně skousla špičku. Zasténal její jméno, chtěl víc. Prsty ho začala dráždit u kořene a jazyk si zabral špičku. Hlasitě sténal na celý dům, prsty mačkal prostěradlo, až mu zbělely klouby. Pomalu, ale jistě ho svými pohyby přiváděla k vrcholu. "Už budu," varoval ji mezi steny. Hnusilo se jí polykat onen "materiál". Ignorovala ho a nepolevovala ve svém úsilí. A pak byl jeden sten výrazně hlasitější než ostatní a její ústa se naplnila životem. S úsměvem to polkla a počtyřech se doplazila nahoru k Nillovým rtům. Lačně se mu na ně přisála, prsty ho škrábala po hrudi. "Chci tě. Teď hned," zavrněl jí do ucha a přetočil ji pod sebe. Celé tělo se jí třáslo touhou, kterou mohl ukojit jen on. Znovu se sklonil k jejím rtům. Jazykem obkreslil jejich linii a probojoval se jím dovnitř. Na chvíli tak odpoutal její pozornost a prudce do ní vnikl. Zavzdychala mu do úst. Nečekal až si zvykne a začal rovnou přirážet. Prohýbala se pod ním, vzpínala proti němu své boky. Na zádech mu tvořila podlouhlé škrábance, které ve spojení s potem štípaly, a to ho vzrušovalo ještě víc.
"Emmo," zasténal jí do úst. Prohnula se ve vlně orgasmu a její stěny se stáhly kolem Nialla. Znovu zakřičel její jméno a zhroutil se vedle ní. Přitáhl si ji k sobě do náruče a něžně, motýlími polibky, jí zlíbal celý obličej. Roztomile se na něj culila. Prsty mu prohrábla zpocené kadeře a z jeho úst si vydobila rty láskyplný polibek. Jeho obličej byl zněžnělý přívalem lásky k této brunetce se zelenými kukadly. Vážně se jí zadíval do očí.
"Víš, jak moc tě miluju?" zeptal se ničeho nic a pohladil ji po narůžovělé tváři. Šťastně se usmála a přikývla. Zopakovala jeho gesto a zašeptala: "Vím. Ale já tebe stejně víc." Zamračil se a nesouhlasně zakroutil hlavou. "Ne, já tebe víc." Hlasitě se zasmála.
"Ne, já."
"Ne já," posadil se a založil ruce na hrudi.
"A stejně já," vyplázla na něj jazyk. Zamračil se ještě víc a v jeho očích se mihlo pobavení touhle situací a ještě něco jiného-nějaký nápad, který se jí rozhodně nebude líbit. Strčil do ní, takže se znovu ocitla v polštářích a začal ji lechtat. Házela sebou na všechny stany, snažila se vysvobodit, jenže on už měl v tomhle zatraceně dobrou techniku.
"Neee. Nialle, okamžitě toho nech!" ječela na něj se smíchem, div se nedusila nedostatkem kyslíku.Vítězně se usmíval, ale zřejmě se nechtěl vzdát tak brzy. A pak mu zakručeno v břiše. Emma se začala hystericky smát, až jí z toho tekly slzy a rozhodně to nebylo lechtáním, jelikož ji už pustil. Smála se jeho neštastnému výrazu.
"Notak, zlatíčko," soucitně ho objala a dala mu pusu na tvář. "Vždyť se nic nestalo. Jen nemáš co jíst," pokrčila rameny. Uraženě zalapal po dechu. "Náhodou, já nepotřebuju jídlo. S tebou bych si na ty dva dny vystačil," zavrněl jí u ucha. Hlasitě se zasmála, ale zakroutila hlavou.
"Nebo můžeme jít prostě nakoupit, protože jsi včera všechno snědl," navrhla prostě přes rameno. Spustila nohy na podlahu pokrytou kobercem pískové barvy. Niall si znovu lehl a sledoval, jak jí její kaštanově hnědé vlasy s odlesky zrzavé spadají na záda. Miloval její vlasy, které dokonale kontrastovaly s její bledou pletí citlivou na slunce. Strašně rád si je namotával na prsty a pak jí líbal na růžová plná ústa.
Jeho myšlenky utnul prudký pohyb, když vstala z postele a nahá se vydala do šatny. Skrz otevřené dveře sledoval jak si ze skříně vytahuje ladnými pohyby oblečení a stahuje si vlasy do neupraveného drdolu, aby jí nezavazely. Jako kdyby na sobě cítila jeho pohled, se otočila a věnovala mu zářivý úsměv se vzdušným polibkem. Uculil se na ni zpět a zvedl se z postele. Než se ale dostal až do koupelny spojené s šatnou, byla už oblečená. Nespokojeně něco zabručel a vytáhl ze skříně svoje jeany a tričko. Ušklíbla se na něj a objala ho zezadu kolem pasu. "Nemáš na koho žárlit," zamumlala mu tišivě do krku a následně ho tam také políbila. Než ho pustila, řekla ještě, že se sejdou dole. Musí jít na ten nákup, jinak by umřeli hlady.

pozn. autorky: První díl je zde. Famfáry :D A nezapomeňte komentovat :D Tenhle je teda takový..takový, ale snad vás to aspoň trošku uspokojilo :) Žvaním nesmysli, za což se omlouvám, ale za to může Pythagoriáda a moje třída. Miluju je tak moc! (ironie) A pythagoriáda je na houby když vám, nejde matika -_- Ugh, asi jsem neměla chodit na gympl.
Ale co už, nebudu vás zatěžovat svými "problémy". Mějte se do dalšího dílu krásně ;) :D

A zde Emma a Niall ---->
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Švícko Švícko | 21. února 2013 v 22:49 | Reagovat

Super :D teším se na další :) :-D

2 Lou Lou | Web | 23. února 2013 v 11:05 | Reagovat

hezký! :)

3 Chloe Chloe | 24. února 2013 v 13:56 | Reagovat

Opravdu zajímavý díl( jako všechny tvoje povídky) :-D
Jsem docela zvědavá, jak to bude pokracovat.
Btw.gympl není tak špatnej, hlavně ne ten, kam chodíš. A hlavně vaše třída- nepopsatelné.
Je t'aime :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama