My best friend Harry...6. část

17. prosince 2012 v 22:11 | Gabi |  My best friend Harry"Zastav se, zapomněl sis motýlka." Skákala jsem za ním s motýlkem v ruce. S úsměvem se otočil a nechal si ho uvázat. Dneska jdou na Teen Awards a Harry je z toho nervózní. Vůbec nechápu proč.
"Díky. A vážně nechceš jít s náma?" udělal psí očka, ale mě se dnes vážně ven nechce.
"Ne, promiň. Možná příště," mrkla jsem a doskákala za ním ke dveřím, abych se s ním mohla rozloučit. Dostal pusu na tvář a pak jsem mu už jen mávala. Někdy si připadám jak jeho matka. Pousmála jsem se a zavřela dveře.
"Co teď," řekla jsem sama sobě a rozhlížela jsem se po přízemí. Nic mě nenapadalo a tak jsem gecla na gauč a na klín jsem si posadila bílý notebook.
Chtěla jsem zjistit, co o mě píší bulvární novináři. Ani jsem nemusela hledat dlouho a narazila jsem na jeden, který mi vyrazil dech.
OPRAVDU JEN KAMARÁDI?
Harry Styles a jeho dlouholetá kamarádka Olivie Williamsová se stali fenoménem. Proč neustále tvrdí, že spolu nic nemají? Máme důkazy o pravém opaku!
  1. Na začátku prosince byli nachytáni před O2 Arénou v Londýně, při romantické chvilce! Později jsme zjistili, že právě kvůli této chvilce utekl uprostřed More than this!!!
  2. Procházky nočním Londýnem? Ano i u toho jsme byli.
  3. Před pár týdny jsme je chytili ve francouzských Alpách. Byli tam sami dva, nechtěli být rušeni a odmítali jakýkoliv kontakt se světem showbyznisu!!!


A tak už zbývá jen jediná otázka, ukáží se na Teen Awards a potvrdí, že jsou spolu?

Dočetla jsem poslední řádek a naplnil mě vztek. A pak mě to napadlo. Chtějí Orry? (nic jinýho mě nenapadlo :D) Mají ji mít.
Přesunula jsem se do pokoje a hledajíc něco vhodného na sebe jsem vytočila Harryho číslo.
"Málá změna plánu, stav se pro mě," usmála jsem se.
"Takhle se mi líbíš," zasmál se. Pousmála jsem se nad jeho radostí.
"Tak za chvíli," dodala jsem a tipla to.

"Jdeme na to?" ujistil se Harry. Přikývla jsem a on vystoupil. Jako džentleman mi otevřel dveře a spustila se smršť blesků. Vyměnili jsme si úlisné pohledy a přiblížili se k sobě. Majetnicky mě chytil kolem pasu a pomáhal mi tak balancovat bez berlí. Udělali jsme pár pěkných póz fotografům a pak jsme vešli do části s omezeným focením. Harry spustil ruku a místo toho mi nabídl rámě. Slaďouš. Zaháknuti v sobě jsme došli ke stolu, kde už všichni byli.
"Ahoj," usmála jsem se na všechny. Překvapeně se na mě podívali.
"My jsme mysleli, že nepřijdeš!" postěžoval si Louis. Podrbala jsem ho ve vlasech a přivítala jsem se s holkami objetím. Každý z kluků ode mě dostal pusu na tvář.
"Sedej," pobídl mě Harry. Odsunul mi židli a počkal něž si sednu. Pak si sedl i on.
Světla zhasla a sál se ocitl v polotemnotě.

"...vyhrává....One Direction!" Celé obecenstvo začalo jásat. S neuvěřitelnou pýchou jsem je sledovala. Kluci nadšeně vyskočili a objali se. Poté jsme jim gratulovaly i my, holky.
"Moc vám to přeju," pošeptala jsem Harrymu do ucha, když mě objímal. Pohladil mě mezi lopatkami a odběhl s kluky na podium. Sledovala jsem jeho šťastný, ale strhaný obličej. Jako první se chopil mikrofonu Liam.
"Wow...já nemám slov. Moc vám všem děkujem. Hlavně fanoušci, bez vás bychom byli nikdo. I luv u! Ještě bych chtěl poděkovat své přítelkyni, miluju tě Dan."
Sešel i s mikrofonem z podia přešel až před ni. Klekl si a řekl tu větu. "Vezmeš si mě?" Danille si ze studu zakryla obličej dlaněmi. On ji objal. Obmotala mu ruce kolem krku a zašeptala 'Ano'.
Nikdo kromě našeho stolu to neslyšel. Oba se smáli jako měsíček na hnoji a věnovali si opravdu vášnivý polibek, za který dostali potlesk a spoustu pištění a ječení. Liam se vrátil na podium a předal mikrofon Louisovi, ten Niallovi, ten Zaynovi a nakonec skončil u Harryho.
"Páni, co říct... Tak asi začnu, fanoušci, miluju vás!" zakřičel a sálem se rozlehlo pištění. Počkal až se vše uklidní a pak pokračoval: "Také bych chtěl poděkovat všem, se kterými spolupracijeme. Simonovi, Sony Music....a dalším. A také nejdůležitějším osobám na světě. Mami, díky žes mě porodila," sálem se rozlehl smích. I já i on jsme se smáli a s námi další celebrity. "Táta ví, čím se zasloužil. Děkuju Gemmě, že mě prudila a kamarádům, že mě drželi. A také té nejdůležitější osobě- Liv, díky, že mi vždy pomůžeš zvednout náladu, že mě napomínáš jako máma a že mě hlídáš. Mám tě rád." Lidé v sále tleskali, mě po tvářích tekly slzy. No jo, citlivka. Ale on ještě neskončil. "Ještě jednou díky," zvedl cenu nad hlavu a za potlesku se vrátili ke stolu. Stoupla jsem a nechala se znovu- za potlesku- obejmout. Prostě ho žeru. Nezapomněl si ani ze srandy sáhnout na můj zadek. Pleskla jsem ho po ruce a sedla si. Zaujal místo vedle mě a po zbytek večera už jsme se nenudili. (Vlastně jsme se nenudili dosud)

"Tak kdy bude svatba?" zeptala jsem se po skončení na toaletách Dani. Zatvářila se tajemně.
"Nejspíš někdy v květnu," zasnila se, "spousta květin, příjemné slunce, nová tráva. Chci, aby to bylo kouzelné." Dokonale jsem si to dokázala představit. Taky bych jednou takovou chtěla, jen najít toho pravého, což s mým životním stylem nebude lehké.
"Posloucháš mě?" zeptala se dotčeně Dani. Trhla jsem hlavou a omluvně se na ni usmála.
"Kdybys ty nebyla ty, řekla bych, že jsi zamilovaná," zasmála se a upravila si vlasy. Nesouhlasně jsem pokroutila hlavou a napodobila jsem jejího příkladu. Jedna věc mi ale nasadila brouka do hlavy-zamilovaná. Při tom slově mnou projíždí příjemný záchvěv...
Ztracená v myšlenkách jsem ani nepostřehla, že už Dan odešla a já jsem na záchodku osaměla. Rychle jsem vyšla ven, kde už na mě čekal Harry.
"Už jsem se bál, že sis tam něco udělala," zasmál se Harry. Když jsem se k němu nepřidala, zkoumavě se na mě podíval. "Nic sis neudělala, že?" povytáhl obočí.
"Ne," odsekla jsem. Obešla jsem ho a mířila k červenému koberci. Mlčky šel za mnou.
"Neudělaly jste si s Dani nic, že ne?" pokračoval úzkostlivě ve výslechu.
"Ne, Harry. Nic-se-tam-nestalo!" vychrlila jsme na něj a nasadila turbo-kulhací rychlost.
"Co ti zase přelítlo přes nos?!" vyjel Harry. Nasupeně jsem se na něj otočila.
"Všechno! Odpoledne jsem zjistila co o nás píší!" Vyhrkla jsem. Nechápavě se na mě podíval.
"Opravdu jen kamarádi?" imitovala jsme pisklavý hlásek. Nevěřícně se na mě zahleděl.
"C-cože?" vykoktal. Nehodlala jsem se s ním o tom dál bavit a tak jsem se otočila na podpatku a zaplula jsem do limuzíny.

Když jsme přijeli domů, rovnou jsem se zavřela v pokoji. Musím pořád přemýšlet. Je možný, že jsem se zamilovala do jedné ze svých posledních 'obětí'? Nebo do někoho, koho neznám? Nebo do některého z kluků? Přemýšlela jsem tak dlouho, dokud jsem neusnula.


btw. Aww, sladký Hazzík :)


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 kikinka20011505 kikinka20011505 | Web | 20. prosince 2012 v 13:13 | Reagovat

Další úžasný díl, rychle další, prosííííííííííííím :DDD

2 Lou Lou | Web | 26. prosince 2012 v 1:28 | Reagovat

aw!! další dil!!!! omlouvam se, ze sem nepřečetla dřív. Nejak sem nemela cas: )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama