My best friend Harry... 2.část

8. listopadu 2012 v 17:20 | Gabi |  My best friend Harry


"Dobře," zamumlala jsem a rozhlídla se po baru. "Kterou dneska?" Harry byl nerozhodný, ale nakonec si vybral jednu hnědovlasou s velkýma prsama. Plastika, řekla jsem si a přišla k ní.
"Znáš se s Harrym?" Nechápavě se na mě podívla. Popostrčila jsem Harryho blíž k ní a začali se bavit. Z povzdálí jsem je sledovala. Ve svádění je dobrý. No, vlastně nejlepší. Je sexy a má sexy úsměv. A je nadrženej. Nad tím jsem se musela zasmát. Jo, je nadrženej a to sakra moc! Mám ho ráda a proto netuším, proč jsem měla takový tíživý až úzkostlivý pocit na hrudi. Další příznak mé divnosti, řekla jsem si a napila se. Stále jsem pozorovala Harryho a tu ženu a najednou jsem si všimla něčeho, co nesedí. A kurva.

"..co si to dovoluješ ty malej smrade," napodobovala jsem hlas manžela té ženské. Hned potom jsem vyprskla smíchy. Harry, kterému z nosu crčela krev se ale moc nesmál.
"Hahaha," zavrčel a sesunul se na gauč.
"Jo, bylo to hahaha, kdyby ses jen viděl," znovu jsem vyprskla smíchy a svalila se vedle něj. Přehodila jsem mu nohy přes nohy a opřela se o podpěrku. Fialové psaníčko jsem hodila na stůl i s náušnicemi a vzala jsem ovladač od televize.
"Co si pustíme?" koukla jsem na Harryho. Pokrčil rameny a tak jsem jen zmáčkla play. Ze stolu jsem si vzala oříšky a strčila je do pusy. Podívala jsem se na Harryho. Tvářil se tak...úlisně! Když jsem se zadívala na obrazovku, hned mi to došlo.
"Ty úchyláku!" praštila jsem ho polštářem po hlavě. "Nemohls mě varovat? Jakože vážně Péčko?" zasmála jsem se a vypla to.
"Notak babe," zakňučel. Za ruku mě strhl k zemi a vyrval mi ovladač z ruky. Stejně tak vytažené dývko.
"Já věděla, že jsi nadrženej, ale že až takhle..." zasmála jsem se, za což po mi věnoval nepěkný pohled. Sedla jsem si zpátky. Vzala jsem knížku a pustila se do čtení. Vlastně nejde číst, když vedle vás sedí vzrušenej kamarád a místností se ozývají vzdechy. (A je jedno čí!)
Po deseti minutách bezůspěšného pokusu o čtení jsem poraženecky zvedla hlavu od knížky.
"Oh můj Bože!" zakryla jsem si oči a odešla do kuchyně. To jsem vážně vidět nemusela, alespoň ne u svého nejlepšího kamaráda.
Chvíli jsem vstřebávala zážitek, ale pak jsem dostala hroznou chuť na jablka. Zašla jsem do spíže a jedno si vzala. S jablkem v ruce jsem si sedla zpět ke stolu a nechala se unášet dějem.

Ráno mě probudilo zašimrání na obličeji. Nakrčila jsem nos a levou rukou jsem se chtěla podrbat na obličeji. No, ani mě moc nepřekvapilo, že jsem měla na ruce šlehačku. Zhluboka jsem se nadechla.
"Harolde Edwarde Stylesi!" zakřičela jsem přes celý dům. Rychle jsem vystartovala z postele. Přeběhla jsme ke dveřím a vběhla do chodby. Ovšem, srazila jsem se s někým jiným.
"Tatí," zavýskla jsem a skočila jsem mu kolem krku.
"Ahoj zlatíčko," zašeptal mi do vlasů a pohladil mě. Seskočila jsem z něj na zem. "Omluv mě na chvíli," mrkla jsem.
Opustila jsem chodbu a po schodech dolů jsem sešla do kuchyně. Z ledničky jsem vytáhla šlehačku a i s ní v ruce jsem přešla do obyváku. Harry seděl na pohovce a koukal se na televizi. (jak nečekané!) Připlížila jsem se k Harrymu ze zadu. Protřepala jsem ji a přešla na útok.
"Áááááá, ty mrcho!" vyskočil z pohovky a snažil se mě chytit. Vyběhla jsem schody a zabočila ke svému pokoji. Už mě skoro měl a v ten okamžik jsem zavřela dveře.
"Kde jsme to skončili?" usmála jsem se sladce na tátu a sedla si vedle něj.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lou Lou | Web | 8. listopadu 2012 v 19:37 | Reagovat

haaaa: DDD tak to je luxus! :D Připomíná mi to mě a mýho bráchu (staršího) akorát můj brácha není nadrženej :DDDDDDDD haa!!!! prosím! přidávej rychlejc dílí! já umírám bez nich!!

2 Iva Iva | 10. listopadu 2012 v 17:52 | Reagovat

krásný rychle dalšííí =(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama