Kuk pod pokličku | Připravovaná povídka

30. října 2012 v 16:08 | Gabi
Drazí....Ano, můžete mě považovat za...zlou nebo neschopnou adminku, protože téměř nepřidávám. Hrozně moc se omlouvám, ale prostě nemám čas. Není to výmluva. Zkrátka je u nás doma teď všechno naruby, máma nastoupila do práce a ze mě je "hlava rodiny". Ke všemu škola- tercie na gymplu a ještě florbal. (Mimochodem, dnes jsme měli zápas a upřímě- jsem mrtvá! :D) Vážně se Vám moc omlouvám.
btw. Kdo přijde na to, co je pod perexem? :D


My best friend Harry...

Postavy: Olivie Williams, Harry Styles, Louis Tomlinson, Danielle Peazer, Eleanor Calder, Amy Green, Zayn Malik, Perrie Edwards, Niall Horan, Rebecca Johnson, Liam Payne, Ryan Reynolds.
Děj: Liv, mladá, energická, talenovaná fotografka, nejlepší kamarádka slavného Harryho Stylese a také pěkné kvítko se dostává do problému. Zamilovala se opětovaně do Louise, ale ten se odmítá rozejít s Eleanor. Vše se ještě zkomplikuje když vyjde na povrch její minulost a bude to mít nedozírné následky na jejich vztah. Budou nakonec spolu? A co skrývá její minulost?
Úryvek:
"Tak kdy bude svatba?" zeptala jsem se po skončení na toaletách Dani. Zatvářila se tajemně.
"Nejspíš někdy v květnu," zasnila se, "spousta květin, příjemné slunce, nová tráva. Chci, aby to bylo kouzelné." Dokonale jsem si to dokázala představit. Taky bych jednou takovou chtěla, jen najít toho pravého, což s mým životním stylem nebude lehké.
"Posloucháš mě?" zeptala se dotčeně Dani. Trhla jsem hlavou a omluvně se na ni usmála.
"Kdybys ty nebyla ty, řekla bych, že jsi zamilovaná," zasmála se a upravila si vlasy. Nesouhlasně jsem pokroutila hlavou a napodobila jsem jejího příkladu. Jedna věc mi ale nasadila brouka do hlavy-zamilovaná. Při tom slově mnou projíždí příjemný záchvěv...
Ztracená v myšlenkách jsem ani nepostřehla, že už Dan odešla a já jsem na záchodku osaměla. Rychle jsem vyšla ven, kde už na mě čekal Harry.
"Už jsem se bál, že sis tam něco udělala," zasmál se Harry. Když jsem se k němu nepřidala, zkoumavě se na mě podíval. "Nic sis neudělala, že?" povytáhl obočí.
"Ne," odsekla jsem. Obešla jsem ho a mířila k červenému koberci. Mlčky šel za mnou.
"Neudělaly jste si s Dani nic, že ne?" pokračoval úzkostlivě ve výslechu.
"Ne, Harry. Nic-se-tam-nestalo!" vychrlila jsme na něj a nasadila turbo-kulhací rychlost.
"Co ti zase přelítlo přes nos?!" vyjel Harry. Nasupeně jsem se na něj otočila.
"Všechno! Odpoledne jsem zjistila co o nás píší!" Vyhrkla jsem. Nechápavě se na mě podíval.
"Opravdu jen kamarádi?" imitovala jsem pisklavý hlásek. Nevěřícně se na mě zahleděl.
"C-cože?" vykoktal. Nehodlala jsem se s ním o tom dál bavit a tak jsem se otočila na podpatku a zaplula jsem do limuzíny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lou Lou | Web | 30. října 2012 v 17:56 | Reagovat

tak to se těším, jak štěně!

2 Iva Iva | 31. října 2012 v 19:59 | Reagovat

super už se těšim =))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama