Bought...p.19,20

6. října 2012 v 10:52 | Gabi |  Bought


"Harry, máš návštěvu," poklepala mi na rameno Bee. Jen jsem zvedl hlavu. To ne! Ne, ne, ne! To nemůže být ona! Kurva! Nepochybuju, že můj obličej teď zdobí dokonale zděšený výraz. Bee těkala očima ze mě na Edith. Po dlouhém, trapném tichu promluvila. "No, já vás nebudu rušit," řekla a v jejích očích jsem vyděl, že je stejně vyděšená jako já, ale z jiného důvodu. Hned jak zavřela dveře od kuchyně, začala Edith mluvit.
"Jsem těhotná," vyhrkla a spodní ret se jí začal chvět. Panebože! Já to věděl! Do háje s alkoholem!
"C-cože?" vykoktal jsem. Nemůžu uvěřit, že bych se měl stát otcem!
"Nedělej, žes neslyšel!" zaječela na mě a já jsem s vděčností zjistil, že Bee má zapnutou digestoř.
"Já to nechápu! Jaktože? To nemůže být pravda!" vyjel jsem na ni. Jen po mě hodila papír- utrazvuk. Zhroutila se na sedačku a hlavu složila do dlaní.
"Přišla jsem na to teprve před pár dny a u doktora jsem se dozvěděla, že už si to nemůžu nechat vzít," vzlykala. Vím, že chtěla mít prvně kariéru a pak rodinu. Modelka. Jak pro mě typické!
"To je..." chtěl jsem něco říct, ale došla mi slova. Takhle jsme tam mlčky seděli a naštěstí nás zachránila Bee. Začínám si myslet, že je anděl.
"Je večeře. Chtěla jsem se zeptat jestli.... budeš jíst taky," pokusila se na ni usmát a i se jí to povedlo. "Bude," odpověděl jsem za ni. Edith po mě hodila děkovný pohled a já jsem ji nasměroval do koupelny.

Po odchodu Edith:
"Harry?" promluvila na mě Bee, ležící mi hlavou v klíně, během filmu. Pochopil jsem, co chce slyšet, ale dnes jí to ještě neřeknu. Vím, že by hned zmizela. Chci si ji ještě alespoň jeden den užít.

Bee:
Od jeho rozhovoru s Edith se začal chovat hrozně divně. Chodil bytem, jako slepej. Nevnímal, zapomínal a byl hrozně roztržitý a pořád nezvozní. Něco mu musela říct a já nevím co.
Jednou večer jsem toho měla už dost a tak jsem se rozhodla pro rázný krok. Svedu ho (:D) a v nejlepším odmítnu pokračovat, dokud mi to neřekne. Bude to náročné, ale snad to zvládnu.

"Ahoj zlato," přivítala jsem ho u dveří sladkým polibkem a zatáhla jsem ho do jídelny. Po večeři jsem se šla osprchovat a pomalu spustit svůj plán. Muhehehehe.
Zašla jsem se osprchovat a poté přišlo na řadu erotické spodní prádlo (:'D) Přehodila jsem přes něj župánek a vydala jsem se vyhledat Harryho. Seděl rozvalený na sedačce, jen v boxerkách. Přisedla jsem si k němu a společně jsme se koukali na film. Jsem v klidu, na svůj plán mám hodně času...
Ve chvíli, kdy si v tom filmu lidé začali užívat, pocítila jsem, že teď je má šance. Rukou jsme přejela po přední části jeho boxerek, čímž jsem u něj vyvolala řetězovou reakci. Povalil mě pod sebe a hladově mě líbal všude kde se dalo. Popravdě, nečekala jsem, že je až tak moc nadržený, ale hraje mi to do karet. Na krku a na hrudním koši mi dělal flíčky lásky. V nestřežené chvíli jsem využila situace a přetočila jsem ho pod sebe. Mezi nohama mě už tlačil jeho kamarád, prozatím zachycený v boxerkách. Rukou jsem do nich zajela a nepatrně se ho dotkla. Hlasitě zavzdychal a dožadoval se pokračování. Teď nebo nikdy!
"Co ti řekla Edith?" napřímila jsem se na něm a on ztuhl.
"Co by mi měla říct?" Jen hrej že nic nevíš! Stejně se to dozvím.
"Od té doby, co tady byla se chováš divně. A to hodně divně, Harry. A navíc si myslím, že mám právo to vědět." Slezla jsem z něj a sedla jsem si na křeslo.Vzala jsem do ruky skleničku a s chutí jsem z ní upíjela.
"Edith je těhotná. Se mnou." Vyprskla jsem na něj vodu. Ne, to nemůže být pravda. Ne!
"Děláš si ze mě srandu, že jo? Prosím, řekni že lžeš nebo něco takovýho!" křičela jsem na něj a nervozně jsme přecházela po místnosti. Po dokončení posledního slova jsem se na něj zahleděla. Jen nešťasně zakroutil hlavou.
"Ne! Jaks'... Proč?!"koktala jsem. Smutně se na mě koukal. Tohle je hodně špatný sen. Hodně, hodně špatný. Štípla jsem se do ruky, ale nepomohlo to.
"Promiň, nechtěl jsem..." omlouval se tichým zoufalým hláskem.
"Cos nechtěl?!" vyštěkla jsem na něj. Zoufale jsme mu hleděla do očí. Bolelo to. Moc to bolelo. Vedět, že čeká dítě s jinou, lepší než jsem já.
"Nechtěl jsem ti ublížit," vstal a chytil mě za ruce.
"Kapánek se ti to nepovedlo, co myslíš?" zeptala jsem se s úšklebkem a vytrhla se z jeho sevření. Rázně jsem dokráčela do svého pokoje a zamkla. Proč?!
"Bee, pusť mě tam!" dobýval se ke mě Harry. Dělala jsem, že ho neslyším a po pár hodinách jsem usnula.
Omlouvám se, že jsem dlouho nepřidala :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Iva Iva | 7. října 2012 v 19:18 | Reagovat

úžasný :-)

2 Gabi Gabi | Web | 8. října 2012 v 20:35 | Reagovat

Díky :)

3 Dáší Dáší | Web | 11. října 2012 v 17:25 | Reagovat

Jsem v soutěži o NEJOBLÍBENĚJŠÍ CELEBRITU s PATRICKEM DEMPSEYM tak prosííím HLASUJTE DÍKY http://fansite-of-tvd.blog.cz/1210/sonc-1-kolo#komentare
kdyžtak oplatim a promin za reklamu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama