Ochutnávka z mých nových povídek | sorry za to, že nepřidávám

23. září 2012 v 22:17 | Gabi

Něco málo ze zákulisí mé tvorby.....


Long way to love....

Postavy: Emma Leroy, Niall Horan, Liam Payne, Harry Styles, Zayn Malik, Louis Tomlinson a rod Glücksburků.
Děj: Mladá Emma se vydává z rodné Francie do Londýna na Univerzitu. Nastěhuje se ke svému dětskému kamarádu Zaynu Malikovi a jeho kamarádům. Vše se zvrtne jedné noci, kdy ji Harry vytáhne ven. Ale je zde jedna otázka- Je opravdu tím, kým si myslí, že je?
Přidávání: přibližně za měsíc, podle toho, kdy dopíšu.

Úryvek:
Vyšla jsem z pokoje a naskytl se mi pohled na Liama s Danielle, líbající se na chodbě. "Lidi prosím!" zaúpěla jsem a sešla do kuchyně v přízemí. Harry dělal palačinky, ale nějaksi jsem na ně neměla chuť, stejně jako na zbytek jídla.
"Dobré ráno," pozdravila jsem s úsměvem na rtech a sedla si na baravou stoličku. Harry se na mě hned podíval, ale svůj úsměv nechal ten tam. Ach jo, to nevěstí nic dobrého. A navíc, když jsme v kuchyni sami. Každý zadumaný ve vlastních myšlenkách.
"Na," podal mi talíř s palačinkama Harry a čekal, než si ho vezmu. "Díky, ale nemám hlad," usmála jsem se a napila se mlíka. "To sníš," konstatoval a položil talíř přede mě. Ušklíbla jsem se na něj a zvedla se k odchodu. Zastoupil mi cestu.
"Myslíš, že se hodlám koukat na to, jak si ničíš zdraví?" vyštěkl a chytil mě za zápěstí. Sykla jsem bolestí a to nejen díky Harryho stisku.
"Nepochopíš to, ale respektovat to můžeš," vyštěkla jsem na něj pro změnu já. Vyškubla jsem se ze sevření a nevnímajíc krvácející nejčerstvější ránu jsem odkráčela do pokoje.


Magic Ring...

Postavy: Emma Holmes, Gemma Parker, Natali Smith, Alice Mason, Jane Thompson, Niall Horan, Liam Payne, Harry Styles, Zayn Malik, Louis Tomlinson.
Děj: Mladá pětice sobě neznámých dívek nastoupí na jednu z nejlepších universit v Anglii. První dva roky se samy potloukají kampusem, až jednoho osudného dne se setkají v Nando's. Od toho dne se spolu začaly scházet denně. Dny ubíhaly a dívky se jeden den rozhodly udělat Twitcam- jen pro zábavu. Ze zábavy se stal pravidelný zábavný pořad pro spolužáky i profesory.
První společné prázdniny měly strávit u Gemmy v Doncasteru na letním sídle. Vše se dařilo do chvíle, než Natali ztratila prstýnek pro štěstí po své babičce.
Z dívek se ještě ten rok staly hvězdy jedné ne moc známé televize.
Louis, nálezce onoho prstýnku se marně snaží vypátrat jeho krásnou majitelku a jednoho dne, kdy se jeho sestry koukaly na jedno video na YouTube ji našel.... Najde ji v obrovském a nezastavitelném Londýně? A bude z toho něco víc? To ví jen oni dva....
Přidávání: netuším, ale myslím, že do konce roku to bude ;)

Úryvek:
Stouply jsme si do fronty a čekaly. Za zhruba pět minut, v momentě, kdy kolem mě procházela blondýnka, podrazili za mnou stojící Alici nohy. Víte, jak vypadá padající domino? Ano? Tak přesně tak jsme vypadaly. Alice totiž shodila mě, já jsem spadla blondýnce pod nohy, ona vyhodila do vzduchu tác s jídlem, ten se rozplácl brunetě za ní na obličej, takže se natáhla přes nás.
"To ne," zaúpěly jsme vechny společně. Snažily jsme se vstát, ale moc se nám to nevedlo. Nakonec k nám přiskočila další brunetka a pomohla nám.
"Moc se omlouvám," promluvila Alice se smutným obličejem.
"Nevadí," zasmála se kudrnatá dívka, čistíc si obličej.
"Jak nevadí?!" vykřikla blondýnka, "podívejte na to jídlo! Tolik nevyužitého jídla!" Zakryla si oči, aby na to neviděla a druhou ruku natáhla směrem ke mě.
"Jsem Emma." Přijala jsem nabízenou ruku a potřísla jí. "Jane," usmála jsem se. Navzájem jsme se představily a tak jsem zjistila, že ta kudrnatá je Natalie. Zachránkyně Gemma a Emma je ten jedlík. Vyměnily jsme si čísla a vydaly jsme se na kolej.


Jestli jste se dostali až sem, tak prosím zanechte komentář a nebo ohodnocení hvězdičkami, díky :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lou Lou | Web | 24. září 2012 v 12:12 | Reagovat

tak to se těím! jak malí dítě!! :D i když já malí dítě jsem, no prostě se těším jako batole :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama