Happy birthday Nikki! :)**

1. září 2012 v 9:04 | Gabi
Happy B-day to you, happy b-day to you, Happy b-day sweet Nikki :D Happy birthday to you!
Otevři celý článek ;)
Na konci článku se skrývá 13+ :D


Game with a bottle :D
"No tak, Nikki, máš tři možnosti," ušklíbl se Harry.
"Tři ujetý možnosti!" odsekla jsem a přitáhla si kolena víc k bradě.
"Buď ráda, že jsme ti řekli, na jakou otázku bychom se tě zeptali a jaký bys dostala úkol, aspoň si můžeš vybrat. Takový výjimky by kluci v mém případě nedělali," zamračila se na mě Sam.
"Má pravdu," kývl Harry a nacpal si plnou dlaň brambůrek do pusy.
"Přestaň dělat cavyky, Nikki, je to jen hra."
"Tobě se to říká, když jsi ještě oblečená," zavrčela jsem.
"Niks," začal Harry, "stačí když uděláš pět kliků, a tohle," rukou chytl krajkovaný lem mých kalhotek, "ti zůstane," mrkl.
Ironicky jsem se usmála.
Problém byl v tom, že jsem na sobě měla už jen ty kalhotky a dělat kliky znamenalo, že všichni v téhle místnosti uvidí moje prsa. A vzhledem k tomu, že většinou se tu vyskytovalo hlavně opačné pohlaví, mi to nebylo dvakrát příjemné. A otázka zněla, jestli jsem pořád panna, což taky nebyla věc, o které bych se chtěla bavit veřejně. Navíc vedle Sam, která už spala s milionem kluků.
"Beru otázku," pípla jsem po chvíli.
"Chceš jí zopakovat?" zklamaně si povzdechl Harry.
Zavrtěla jsem hlavou a pak zalhala: "Moje odpověď je ne," přivřela jsem oči, abych skousla tu hanbu, kdyby si někdo všiml, že lžu. Místo toho se ale ozvalo tiché zahvízdání.
"Nech toho," zasmála jsem se a chtěla Harryho plesknout po ruce. Pak jsem si ale uvědomila, že jsem téměř nahá a znovu jsem se schoulila do své původní polohy.
"No, můžeš točit," podal mi Harry flašku.
Vytrhla jsem mu jí z ruky a roztočila ji. Zastavila se u Dominika, mého kamaráda z dětství a v tu chvíli mě nenapadal žádný úkol ani otázka.
"Myslím, že už na to kašlu," řekla jsem po chvíli.
"Bojíš se, že by se to Dominikovi zastavilo u tebe, viď?" znovu se ušklíbl Harry.
"Ani nevím, jaký bych mu měla dát úkol, anebo na co se ho zeptat," pokrčila jsem rameny, zvedla se, ale pořád si držela zkřížené paže na hrudníku. Popadla jsem oblečení a zamířila směrem do koupelny. Dneska jsem byla doma sama a Sam napadlo, že bychom si mohli udělat malou párty. Nikdy v životě by mě nenapadlo, že přijde i Harry Styles. Dřív, když ještě nezpíval s tou jejich skupinou ho všichni považovali za největšího proutníka v Holmes Chapel. Holky po něm šíleli, jen mě nikdy tak moc nebral. Mnohem víc se mi z té jejich skupiny líbí ten modrooký blonďák.
Oblékla jsem si podprsenku a opláchla si obličej. Tam dole bylo hrozné horko, když jsme hráli tu pitomou flašku. Ručníkem jsem si otřela oči a podívala se na sebe do zrcadla, ale v odrazu jsem zahlédla nejen sebe.
"Co tu děláš?" vyjekla jsem.
"Bez tebe už to nebylo ono," zazubil se Harry.
"Chtěla bych vidět tebe, jak by ses svlíkal takhle na veřejnosti," sykla jsem.
"To můžeš," přistoupil ke mně blíž a začal si rozepínat kalhoty. Tričko už neměl, protože ho věnoval jako fant. Odvrátila jsem od něj pohled, aby si nemyslel, že se na něj dívám. Slyšela jsem, jak se zasmál. Viděla jsem jen, jak jdou jeho nohy ještě blíž ke mně. Chytl mě za bradu a podíval se mi do očí: "Je to pravda?" řekl.
"Co-co myslíš?" zakoktala jsem se.
"Že už nejsi... Však víš."
Naprázdno jsem polkla. Možná kdyby se mi nedíval do očí, možná bych pak dokázala říct: "Ano Harry, už nejsem panna." Ale nemohla jsem uhnout ani pohledem. "N-ne," vykoktala jsem ze sebe.
Uchechtl se: "Proč jsi lhala?" znovu na mě upřel svůj pohled.
"Můžu se nejdřív obléct?" řekla jsem.
"Proč jsi lhala?" zopakoval otázku.
Začínala jsem z něj mít docela strach. "Já-já ne-nevím."
"Ty nemusíš být jako Sam, aby ses klukům líbila, Nikki."
"Kdo řekl, že chci být jako Sam?"
"Ty sama, proč bys to jinak říkala." Měl pravdu, ale já se styděla jí přiznat. Bylo mi trapně.
"Už bys měl jít," sebrala jsem jeho kalhoty ze země a podala mu je.
Místo toho, aby si ale vzal kalhoty, chytl mě Harry za ruku a přitáhl si co nejblíže k tělu. Krátce na to mě políbil. Byla to jen obyčejná pusa na rty. Chvíli se na mě díval, pak vzal mou hlavu do svých dlaní a znovu mě políbil. Tentokrát už ale mnohem víc vášnivě. Jeho jazyk si probojoval cestu do mých úst. Nejprve jsem se nechala vést, ale po chvíli líbání jsem mu položila ruce kolem krku a trochu se do toho opřela. Harry mě chytl pod zadkem a opřel mě o umyvadlo. Cítila jsem, jak jeho ruka bloudí po mém stehně. Přejel ho po celé jeho délce a pak mi rukou zajel pod kalhotky. Nebránila jsem se a hlasitě jsem vydechla.
"Za-zavři d-dve-ř-ře," vykoktala jsem ze sebe. Harry kopl nohou do dveří a ty se s hlasitým bouchnutím zavřely.
Harry mi prsty hladil podbřišek. Pohyboval jimi od jedné kyčle k té druhé a nepřestával mě líbat. Po chvíli mi začal rozepínat podprsenku. Chvilku mu trvalo, než přišel na to, že se zapíná vepředu. Nemohla jsem se neusmát. Něžně mi hladil prsa a svými zuby laskal bradavky. Hlasitě jsem dýchala. Líbal mě pořád níž a níž. Chvíli mi jazykem kroužil kolem pupíku a pak mi jedním pohybem ruky stáhl kalhotky. Připadalo mi to divné, jak jsem před ním najednou byla úplně nahá. Sklouzla jsem z umyvadla, přitáhla si blíž jeho obličeji a znovu a znovu ho líbala. Přitom jsem se mu snažila stáhnout černé trenky, které už nabývali na obsahu. Harry mě zarazil.
"Slib mi, že to nechceš udělat kvůli Sam," hluboce se mi podíval do očí.
Netušila jsem, jak ho zrovna v tuhle chvíli mohlo napadnout, že s ním chci spát jen proto, abych dohonila Sam. "Slibuju," zašeptala jsem.
Kupodivu mu to stačilo. Usmál se a už na nic nečekal. Svlékl si trenky a znovu mě vyzdvihl, ale tentokrát položil na kraj vany. Trochu jsem pocítila nejistotu, když jsem viděla, jak je velký. Co když to bude bolet? Nebo co když pak o mě někde bude vyprávět, o tom, jak jsem byla příšerná. Všechny pochybnosti ale, jakoby odpluly, když do mě vnikl. Bylo to zvláštní být najednou s někým jedno tělo. Obava, že to bude bolet, se vytratila hned, protože mi způsoboval ohromnou slast. Po chvíli začal přirážet. Nejdříve pomalu a snažil se být mírný, po chvíli ale začal nabírat na síle a přirážel čím dál tím hruběji, ale čím byl méně ohleduplný ke mně, tím víc jsem si to užívala. Křičela jsem jeho jméno a vnímala už jen jeho pravidelné přirážení a hlasité vzdechy. Cítila jsem, že už brzy dosáhnu svého vrcholu. Harry zřejmě vycítil, jak se chvěju a zašeptal mi do ucha:
"Ještě chvilku vydrž, kotě."
Když se udělal, chvíli ve mně zůstal.
"Jsi nádherná, Nikki," vydechl nakonec a uklidil si svoje nádobíčko zpátky do trenek.
Zvedla jsem od kotníků kalhotky a rychle je vytáhla na jejich správné místo. Harry mě popadl za bradu a políbil.
"Bylo to úžasný," špitl.
Podle výrazu v jeho očích jsem poznala, že to myslí vážně. Usmála jsem se a sebrala ze země podprsenku.
Když jsme oba přišli do obývacího pokoje, vrhlo se na nás několik vyděšených párů očí. Když jsem byla tam nahoře, úplně jsem zapomněla, že tady jsou.
"Oooch Harry! Ještě chvíli, kotě!" začal nás imitovat Dominik a všechny vyděšené pohledy se najednou začali šíleně smát.
Cítila jsem, jak mi krev stoupá do hlavy. Bylo mi děsně trapně, když mi najednou někdo stiskl ruku. Podívala jsem se na Harryho. Usmíval se.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Christmastka Christmastka | Web | 1. září 2012 v 9:19 | Reagovat

Všechno  nejlepší! :D

2 Lou Lou | Web | 1. září 2012 v 10:56 | Reagovat

Všechno nejlepšíííííí!!!!!!!!!!

3 Gabi/ Nikki Gabi/ Nikki | 1. září 2012 v 11:14 | Reagovat

Gábi')) to je skvělý!♥ moc děkuju holky:)*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama