Bought...p.9

3. září 2012 v 17:48 | Gabi |  Bought


Harry:
Co jsem to udělal? Proč jsem se kurva odtáhl?! nadával jsem si v duchu. Pustil jsem na sebe hodně ledovou, abych se probral. Kterej blb by udělal takovou pitomost? Pak mi ale došlo, že to ještě můžu napravit. Rychle jsem se oblíkl a zamířil jsem do kuchyně.
Bee už tam byla a vedla s El, zřejmě velice zajímavou konverzaci. Po bližším zkoumání jsem přišel na to, že se baví o Francii. Musel jsem se tomu zasmát.
Udělal jsem si tousty a sedl jsem si vedle Bee, která tím mírně znejistěla, stejně jako včera. Věnoval jsem jí (snad) upřímný úsměv a věnoval jsem se těm toastům.

Bee:
Zase si sedl vedle mě a ještě mi věnoval upřímný úsměv. Vážně, naše chování je čím dál divnější.
Eleanor se během pár minut vydala vzbudit Louiho, takže jsme tam zůstali sami. Zjistila jsem, že je úplně v pohodě. Ne, že bych to nevěděla, ale nezažila jsem to s ním. Kecali a smáli jsme se tam asi hodinu a půl, pak jsme se rozvalili na gauči. Já jsem šla na stránky vejšky, kterou studuju a Harry si zapl nějaký film. Vypadalo to na nějakej horor a protože já horora nesnáším, musela jsem se na něho pořád dívat! Já vím, je to divný, ale tak to u mě je.
Při další krvavé scéně se mi zvedl žaludek a tak jsem urychleně musela najít záchodovou mísu. Nesnáším krev.
"Jsi v pohodě?" promluvil na mě přes dveře Harry.
"Víceméně jo," odpověděla jsem a zvedla jsem se na nohy. Nemůžu být přece na záchodě pořád, no ne? Otevřela jsem tedy dveře, kterým stála v cestě něčí hlava.
"Panebože Harry! Jsi v pohodě?" sehnula jsme se k němu a hmatem jsem mu kontrolovala čelo, které odneslo ten náraz.
"Víceméně jo," řekl s ušklebkem a chtěl vstát na nohy, nepovedlo se. Asi jsem mu dala pořádnou perdu!
"Pojď, posadím tě zpátky na gauč, když se bez něj neumíš pohybovat," ušklíbla jsem se pro změnu já.
"Hahaha, jen se směj!" vyškubl se mi ze sevření a znovu skonšil na zemi. Tentokrát už jsem se neudržela a začala jsem se opravdu smát a ne zrovna potichu.
"Jak se můžete bavit beze mě?!" rozkřikoval se Louis na celou vilu a rozzuřeně gestikuloval rukama. No, jakmile si všiml Hazzy, zhroutil se k zemi ve smrtelné, smíchem způsobené křeči. Upřímně, i já už jsem měla křeči v břiše. Harry na nás jen opovržlivě hleděl.
"Hele, vážně už toho nechte!" zakřičel na nás a odkráčel pryč.

"Zdá se mi to a nebo je už v pohodě?" zeptal se mě Louis a já jsem mu vlepila symbolický pohlavek se slovy: "Jsi blbec, víš to?" Podíval se na mě dotčeným pohledem a odešel. Já jsem se vydala najít Harryho.
"Harry!" zakřičela jsem do prostoru přede mnou. Odpovědi jsem se nedočkala. Nevím, že by měl nějaké oblíbené místo, i když.... jednou jsem ho viděla jak jde někam do lesa.
Šla jsem tam, kam jsem ho kdysi viděla jít. Bylo to tam kouzelné. Nad hlavou mi skákaly opice, po zemi běhaly různé drobné potvůrky, prostě dokonalost. Pak jsem uviděla i Hazzu. Seděl u jednoho stomu a díval se na svoje dlaně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lou Lou | Web | 4. září 2012 v 15:57 | Reagovat

Oh! Boží super! Kdy bude další díl? :D

2 Gabi Gabi | Web | 4. září 2012 v 20:08 | Reagovat

[1]: Možná ještě dnes, ale nejspíš až zítra ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama