Bought...p.14

15. září 2012 v 20:26 | Gabi |  Bought
Darlings! Hope you like it! :*

Každý jsme se pustili do své pizzy, ale ta moje ubívala rychleji.
"Neužírej!" plácla jsem Harryho přes ruku. Stáhl ji zpátky k sobě a hrál uraženého. Má co chtěl a jestli čeká, že se mu budu omlouvat, tak se mýlí.
Někdy okolo půlnoci jsem opustila již spícího pomalovaného Harryho a odešla jsem taky spát. Kdo ví, co mě zítra čeká...

Ráno jsem se probudila poměrně brzy a tak mě napadlo, že bych mohla jít nakoupit. Přece jen, pizzu nemůžeme jíst věčně. Natáhla jsem na sebe roztrhané jeansy, bílé tílko, mikinu s ksichtíkem a na nohy jsem si nazula modro-černé supry. Na svoje tmavě modré vlasy jsem si nasadila šedou čepku a vyrazila jsem. Problém byl v tom, že se v téhle části Londýna nevyznám a plus navíc, před budovou byla spousta fanynek, které si mě asi pamatovaly ze včerejška a začaly na mě pokřikovat. 'Nech Harryho na pokoji ty mrcho!' 'Harry je náš, ruce pryč' a další takové s prominutím, sračky. Prodrala jsem se skrze ně a rozběhla jsem se ulicí do neznáma.

Harry:
Probudil jsem se s úsměvem na tváři. Při vzpomínce na včerejšek, to ani jinak nejde. Hodiny jsme se s Bee smáli, povídali si a koukali jsme se na filmy. A samozřejmě jsme nevynechali ani škádlení a občasné nenápadné dotyky. Vstal jsem ze sedačky a překulil jsem se do koupelny, kde jsem při pohledu na sebe zaječel jako holka.

Bee:
Zrovinka jsem zavírala dveře, když se z koupelny ozval holčičí jekot. Jsou tu dvě možnosti, čí může být. Zaprvé, Harry už uviděl svůj odraz v zrcadle na kterém byl můj výtvor (taky mi dal pořádně zabrat). Zadruhé, unesl nějakou dámu z ulice a vraždí ji.
První varianta je jasně vítěz.
"Mám jídlo!" zavolala jsem pro jistotu z povzdálí. Hned vyletěl z koupelny a namířil si to rovnou ke mě. Radši jsem se snažila zdrhnout a tak jsem se dostala na střešní zahradu. Tašky s nákupem byly rozsypané v obýváku na zemi a já bezpečně scovaná za jedním keříkem. Harry prohlížel minimetr po milimetru a čím dál víc se přibližoval k mému zelenému úkrytu. Skara, už je u mě! zaklela jsem si v duchu a jen jsem čekala na jeho pomstu. *crrrr* rozeznělo se bytem. Musela jsem se zasmát Harryho obličeji, když se vracel dovnitř.
V klidu jsem vstala, oprášila si kolena a rychlým krokem jsem zamířila za ním.
"Ááá!" zaječela jsem, protože si mě po vstupu do bytu přehodil přes rameno.
"Teď budeš pykat," promluvil mutovaným hlasem a směřoval do středu bytu, dál od dveří.
"Harry, nechci ti nijak kazit plány, ale někdo zvonil."Něco zahuhlal a přesměroval svůj pohyb ke dveřím. Když je otvřel, ozval se nekontorlovatelný výbuch smíchu. Je to jasné, One Direction v jednom bytě. To abych se někam vypařila.

s.a.: Jak se máte? :D A jak se vám líbí změny na blogu? Vím, že to není nic moc, ale nejsem moc dobrý grafik, když vezmu v potaz, že jsem se naučila dnes ovládat anglický photofiltr :D Na mě úspěch :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lou Lou | Web | 16. září 2012 v 10:56 | Reagovat

OOO boží tohle to :DD náhodou moc hezký změny. já jsem na tom s grafikou hůř. v ničem to neumím udělat :DDD většinou do udělám v malování :DDDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama