Bought...p.13

13. září 2012 v 16:48 | Gabi |  Bought


Za půl hodiny jsme zastavili u docela luxusního bytovýho domu. Podle toho, co se píše a říká, žije Harry s Louisem. Rozhlídla jsem se kolem.
"Harry, kde je Lou a El?" Mile se na mě usmál a pomohl mi s taškami ven z auta.
"S Eleanor si nedávno pořídili vlastní byt a tak jsem tady sám. Stejně všechen čas trávím s klukama u nich." Podal mi poslední tašku a vydali jsme se do budovy. Vevnitř byla ještě krásnější než z venku. Luxusní sedačky, prosklený výtah, kůže, zlato, křišťály moje oči nestíhaly.
"Tady musí být ráj pro vandaly," řekla jsem jen tak mimochodem a Harry se rozesmál.
"To by je sem někdo musel pustit," usmál se na mě a oba jsme vkročili do výtahu, který nás vyvezl až do podkroví. (Bylo to asi nějaké 20.patro) Harry odemčel skleněné dvojdveře, které byly zevnitř kryty červeným závěsem. Galantně mi otevřel dveře a nechal mě vstoupit jako první. Jen jsem vstoupila a moje čelist ležela až na podlaze. Tak nádherný byt jsem v životě neviděla. Vážně! Ani vila není tak hezky zařízená. Byt byl přes celé patro a víceméně byl celý prosklený. Až na koupelnya záchod. Mezi pokoji byla zděná přepážka. U každého okna byl závěs červené, bílé, nebo černé barvy. V podstatě celý byt byl v těchno barvách až na pár vyjímek.
Kuchyň byla obrovská, což mě, jakožto vášnivé kuchařce, naprosto vyhovovalo. Byla laděna do bílé až šedé s hodně skleňenými prvky a byla doplněna o barevné doplňky. S ní sousedila jídelna s obřím stolem a deseti židlemi. Jak jsem se později dozvěděla, stůl je rozkádací, takže se sem v pohodě vejdou celé rodiny kluků. S kuchyní a jídelnou sousedil obývák, ve kterém jsem se ocitla hned po vstupu do bytu. Dvě čtyřmístné a dvě dvojmístné sedačky a taburet, tvořily jakoby poloovál, který se uzavíral směrem ke zdi, u které byla televize a ostatní s ní související zařízení. Dále tam byl klavír, stolní fotbal a kulečník.
"Pojď, ukážu ti ještě tvůj pokoj," oznámil a už mě táhl k pruhovaným dveřím. Louisi, já tě zabiju!
Objevil se přede mnou tmavě modře vymalovaný pokoj, s bílou podlahou, kterou částečně překrývaly koberce podobných barev jako byla zeď. Za posteli byla zeď proužkovaná. V pokoji byl bílý nábytek a spousta rostlin. K mému pokoji patřila také samostatná koupelna a ve vedlejších dveřích šatna.
"Tohle je dokonalý," vydechla jsem po dlouhém mlčení a objala jsem Harryho, který se hned chytil. Pro jistotu jsem ho ale zase pustila.
"Máš hlad?" zeptala jsem se s úsměvem na tváři a kráčela jsem do kuchyně.
"Aji jo," řekl s ušklebkem a následoval mě. Otevřela jsem lednici- prázdná. Jen jsem si povzdechla a prozkoumala jsem zbytek kuchyně.
"Chceš špagety se vzduchem, nebo objednáme pizzu?" zavolala jsem na něj do obýváku, kde byl rozvalený na sedačce a koukal se na horor. Zase! Věnoval mi dlouhý pohle, při němž mi to jasně vyložil.
"I když zní špagety se vzduchem chutně, raději si dám tu pizzu." Usmála jsem se na něj.
"Čteš mi myšlenky zelenáči," ušklíbla jsem se a přesunula jsem se k telefonu.+
"Jakou chceš?"
"Mě je to jedno, třeba... šunkovou," Jen jsem přikývla a objednala jsem. Pak jsem si sedla vedle Harryho a dívala se s ním na ten horor.
"Narovinu, jak se můžeš na něco takovýho dívat!" promluvila jsem po pěti minutách. Odpovědět mii nestihl, protože se ozval zvonek. Běžela jsem otevřít, přebrala jsem pizzu a vrátila se k Hazzimu.

Hope like it! :)*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lou Lou | E-mail | Web | 13. září 2012 v 19:23 | Reagovat

Krásný! Skvělí! Úžasný!! Kdy přidáš další? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama