Bought...p.11

5. září 2012 v 18:05 | Gabi |  Bought

a začal mě lechtat.
"Harry nech toho!" zaúpěla jsem mezi smíchem a podařilo se mi vysmeknout z jeho sevření. Rozběhla jsem se k vile a zamčela se v pokoji. Se smíchem jsem sjela po zdi až na zem.Jednou mě to zabije. Ty překvapení a vššechno, ale teď se musím zaměřit na Londýn! Uááá, možná budu moct navštívit tátu! Nemysli na to! okřikla jsem se v duchu, protože už může být taky mrtvý. Abych zahnala veškeré přebytečné myšlenky, zaměřila jsem se na knížku, která mi celý školní rok leží na nočním stolku.
"Ahoj holka, dneska už tě snad dočtu," pohladila jsem ji po hřbetě a nasadila jsem si brýle.
"Oběd!" ozvalo se z kuchyně a já ač nechtíc, jsem se musela vzdát své kamarádky. Opatrně a téměř neslyšně jsem otočila klíčem v zámku a vykoukla na chodbu. Když jsem nikoho neviděla, rychle jsem vylezla a zdrhala dolů po schodech. Než jsem se však stihla dotknout toho jídla, už tam žádné nebylo.
"Harry," zakňučela jsem a vyhoupla jsem se na linku vedle místa, kde umýval nádobí.
"Ce se děje?" Jasně, dělej ze sebe neviňátko!
"Kde je moje jídlo?" zakňučela jsem znovu. Louis se už smíchy válel pod stolem.
"Nevím," pokrčil rameny," zeptej se někoho jinýho." Tak fajn, budeme si hrát.
Naštvaně jsem odkráčela z kuchyně, přímo do Harryho pokoje.
"Copak tady s tím můžeme udělat," rozhlídla jsem se kolem dokola. Koupelna!
"Á, tohe je ono!," ťukla jsem se do čela.
Za pár minut jsem byla se svými úpravami hotová a tak jsem se vrátila ke své knížce a čekala na zaječení...
Po pěti hodinách jsem se dočkala.
"OMG! Kterej kretén to udělal! Moje vlasy?!" Protože mám pokoj vedla Hazzy, všechno jsem slyšela úplně dokonale a upřímně, řezala jsem se smíchy až jsem žuchla z postele. Ta barva na vlasy byl geniální nápad! pochválila jsem se v duchu a znovu jsem se začala smát.
Musím ho vidět! Vstala jsem z postele a potichu jsem se proplížila až ke dveřím jeho koupelny. Foťák jen čekal na správný okamžik. Moje očekávání však bylo překonáno. Z černé se stala zelená a z bělocha rudoch. Foťák to stihl zachytit a já jsem se od smíchu zajíkala.
"Co tady k čertu děláš?!" vyjel na mě. Můj smích se znásobil a já jsem se po čtyřech snažila dostat z pokoje.
"Tos udělala ty!" Ukázal na mě ukazováčkem.
"Já? Jak bych něco tak stašnýho, mohla udělat takovýmu hezounkovi, který mi odepřel mou porci jídla?" Usmála jsem se na něj, postavila jsem se a s hrdě vztyčenou hlavou jsem odkráčela k sobě. Panebože, až to zjistí fanynky, ukamenují mě. Znovu jsem podlehla smíchu, při představě fanynek překvapených Harryho vlasy. Bože! Radši jsem šla najít Louiho a El, abych byla případně v bezpečí. Kdo ví, jaká bude jeho reakce.
"Cos mu udělala?" ptal se se smíchem Lou. Asi slyšel co Hazza říkal.
"Dala jsem mu do šamponu původně černou barvu. On to ale nenechal působit tak dlouho, jak bylo potřeba a tak..." Už jsem nic nemusela říkat, protože se objevil ve dveřích od obýváku. Teď už se smála i El.
Mile se na nás usmál a nic mi neoplácel. Sakriš, tohle je megadivný!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama