Bought...p.16

21. září 2012 v 14:14 | Gabi |  Bought

Harry:
V osm práskly domovní dveře a všichni jsme vzhlédli od dočasné činnosti.
"Nikdy jsem neviděl chodící tašky, takže buďto spím a nebo jsem v nebi!" pohotově zareagoval Louis na zjevení před námi.
"Díky zlato," usmála se na něj Eleanor a dala mu pusu. Oba za chvíli zmizeli ve dveřích s prostým "Ahoj".
Chtěl jsem mluvit s Bee, ale už tam nebyla. Omluvil jsem se klukům a šel jsem k ní do pokoje. Sedl jsem si k ní na postel a čekal než se objeví. Nervozně jsem u toho poklepával nohou a broukal jsem si písničky z Up all night. Pohledem jsem skenoval každé místo v pokoji. Můj pohled zaujala fotka na nočním stolku. Já a Bee spící v objetí a nevypadáme, jako kdybychom se chtěli vzájemně zmrzačit. (Nutno podotknout, že už jsem se odlíčil) Do té fotky jsem se tak zahleděl, že jsem ani nepostřehl, že už přišla do pokoje.

Bee:
"Harry! Víš, jak jsi mě vyděsil?" Chytila jsem se hrudníku v místě kde je srdce. I když jen v ručníku, je to docela nebezpečné.
"Promiň, jen jsem ti chtěl něco říct," usmál se na mě a vrátil naši společnou fotku na noční stolek.
"Dobře, ale teď se na chvíli otoč." Jelikož se nechtěl pohnout, chytila jsem ho za ramena a otočila tak, jak jsem potřebovala.
Rychle jsem si na sebe oblíkla černé tričko s bílo-modrým nápisem Free Hug a krajkové kalhotky.
"Už můžeš," řekla jsem a on se hned otočil. Na tváři měl široký nadržený úsměv.
"Tys podváděl!" praštila jsem ho do ramene a on se rozesmál.
"Nepodváděl!" bránil se, "jen jsi zapomněla na zrcadlo!" Byla jsem na něj naštvaná, protože třeba Liam by to neudělal.
"Ty- jeden- nadrženej- prasáku!" mlátila jsem ho polštářem Love po hlavě a oddělovala slova. Pořád se smál a snažil se mi upláchnout. Nekonec se mi ho podařilo šikovně podkopnout a on s velkým žuchnutím spadl na zem- smát se nepřestal. A aniž bych si toho všimla, chytil mě za lem trička a já dopadla na zem vedle něho.
"Netušil jsem, že máš takovej zápal pro věc. Budeme tě muset nějak využít," usmíval se na mě a já jsem dostala chuť ho znovu praštit.
"Jsi hroznej," ušklíbla jsem se nakonec a chtěla jsem vstát. Znovu mě stáhl k zemi, ale tentokrát si mě přilehl.
"Bože Harry," protočila jsem očima a nehybně čekala co se bude dít.
"Tys mě mlátila po hlavě, já mám jinou zbraň," zákeřně se zachechtal a začal mě lechtat.
"Ne!Ne! Prosíííííííííím, já se pooooočůrááám!" hulákala jsem na celý pokoj mezi smíchem. Moje ječení bylo asi hoodně hlasité, protože se ve dveřích objevily čtyři hlavy. Liam, Dani, Niall a Zayn. Dan mi chtěla pomoct a tak se vrhla na Hazzu. Zayn pomáhal Harrymu a Niall taky mě. Liam chvíli stál a mlčky nás pozoroval a pak se přidal na naši stranu.
Navzájem jsme se mlátili polštářema po hlavě, ale v okamžiku, kdy mi Harry roztrhl můj oblíbený, jsem je všechny vyhnala za práh, abych měla místo pomstlít Hello polštářek...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lou Lou | Web | 22. září 2012 v 8:11 | Reagovat

super! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama