Vegas- 21. díl

15. srpna 2012 v 8:00 | Gabi |  Vegas

Darcy:
Procházela jsem se Londýnem, avšak i když si mamka myslela, že mám rande, neměla jsem. Prostě jsem jen měla chuť bloudit Londýnem. Co najednou dělám v Londýně, když jsem žila v Holmes Chapel? Když mi bylo osm, odstěhovali jsme se sem. Nevím proč. Nejdivnější je to ale teď. Lidi se mě na potkání ptají, jestli nejsem dcera Harryho Stylese. Vždy říkám ne, ale když si prohlížím fotky, pochybuju o tom. Sedla jsme si do jedné zapadlé kavárny, objednala jsem si a začetla jsem se do knížky.
"Ahoj kotě," vyrušil mě po dvaceti minutách klidu, chraplavý hlas.
"Cože prosím?" podívala jsem se na osobu naproti sebe přes obroučku brýlí.
"Panebože," vyšlo z nás ve stejnou chvíli.
"Ty...Já...Bože!" koktali jsme pořád ve stejném tempu.
"Fajn," utnula jsem to nakonec a sundala jsem si brýle, které jsem položila na zavřenou knihu. "Jmenuju se Darcy Maliková," podala jsem mu ruku. Trošku se zarazil, ale nakonec ji přijmul.
"Harry, Harry Styles." Mrkl na mě a stiskl mou dlaň. Protočila jsem očima.
"Jsi hrozně arogantní," povzdechla jsem si s úšklebkem.
"Taky nevypadáš jako svatoušek." Opětoval můj útok. Proč mám pocit, že se bavím se svým otcem. Povídali jsme si hodně dlouho a nakonec přišla řeč na lásky.
"Víš, před šestnácti lety jsem ve Vegas potkal jednu ženu. Milá, ale i drzá. Plachá, ale i svůdnice. Byla plná protikladů. Považovala se za starou, ale bylo jí teprve dvacet tři," usmíval se. "Několik dní jsem se ji snažil dostat, ale odolávala. Až jednou večer po koncertu, když byla úplně namol, dostal jsem ji. Od té noci na ni nemůžu přestat myslet. Ale ona je vdaná a má tři děti s mým nejlepším kamarádem a tu noc považuje za úlet."Jeho tvář hodně zesmutněla. Soucitně jsem ho pohladila po rameni. Pak mi to ale začalo šrotovat v hlavě.
Zayn Malik- One Direction-Harry Styles- 23- 16...
"Kdy jsi se s ní potkal?" vyhrkla jsem po chvíli přemýšlení.
"V létě," odpověděl zasněně. Panebože! On je můj otec. Asi. Ale ta podoba, čísla a prostě to všechno! Znovu jsem si to v hlavě dávala do pořádku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lou Lou | Web | 15. srpna 2012 v 9:13 | Reagovat

no tak to je naprosto skvělííííí!!!

2 Harr Harr | 17. března 2013 v 18:08 | Reagovat

Jeee !!!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama