Vegas- 15. díl

9. srpna 2012 v 22:32 | Gabi |  Vegas

Mim:
Nastal den stěhování. Posledních pár krabic, jsem naskládala do kufru a na zadní sedačky svého BMW 520d Efficient Dynamics. Zrovna nesu posledn krabici a pak už jen zamčít byt.
"Dej to sem," vytrhl mi ji z ruky Zayn a spěchal s ní k autu. Měla jsem chuť ho nakopnout. A v tričku supermana bych to možná dokázala. Vrátila jsem se pár kroků nahoru. Žila jsem tady sice jen chvíli, ale bude mi vadit ta vzdálenost od Zayna a Nialla se Zoe. Ale tohle rozhodnutí jsem udělala sama.
"Nad čím přemýšlíš?" Chytil mě zezadu kolem pasu Zayn a dýchal mi tak na krk.
"Že se mi po vás bude stýskat." Podívala jsem se na něj přes rameno. Smál se.
"Čemu se zase směješ?" Dělala jsem uraženou.
"Ničemu. Jen, jestli chceš dojet před stmíváním, měla bys vyjet," Konec řekl opravdu smutně.
"Neboj, budeme se vídat často. A stejně teď půl roku budeš pryč, takže bychom byli oddělení. Hned jak se vrátíš, musíš přijet. Jasný?" Dívala jsem se mu hluboko do očí. Přikývl a pousmál se. Vytrhla jsem se mu z náruče.
Z háčku jsem vzala bílé sako, nazula si hnědé balerínky a do rukou vzala batůžek s věcmi, co se jinam nevešly. Na háčku ještě visely klíče a tak jsem je tam nenechala, ale vzala jsem je do ruky. Zamčela jsem byteček 1+1 a chytila jsem se Zayna za ruku. Pevně mi ji siskl a po schodech jsme scházeli k autu, které nás má na šest a půl měsíce rozdělit.
Pustila jsem jeho ruku a chňapla jsem do klice.
"Zavolej hned jak tam budeš," poroučel s psíma očima.
"Jsi nějakej starostlivej," rýpla jsem si do něj. "Zavolám," řekla jsme nakonec a dali jsme si pusu na rozloučenou.
"To je všechno," oznámil mi stěhovák a čekal na svoje prachy.
"Děkuju," poděkovala jsem a stoupla jsem si do prostřed "obýváku" s rukama v bok. Tohle bude ještě hodně práce, pomyslela jsem si a pustila se do toho. Pustila jsem si k tomu Living thinks od Linkin parku. Všechno šlo jako po másle...
*Crrrcrrrcrrrcrrrrrrrrr* ozval se zvonek a vylekalo mě to natolik, že jsem sletěla z pohovky na které jsem nevědomky usnula. Vstala jsem a jak nejrychleji jsem to s rozlámaným dělem dovedla, jsem se dohrabala ke dveřím.
"Ahoj Mim!" přivítala mě Ann. "Chtěla jsem ti trošku pomoct a taky zkontrolovat, jak se daří." Potutelně se usmála a mě bylo hned jasné, kdo ji o to požádal.
"Zayn?" zeptala jsem se s jistým opovržením v hlase. Zasmála se.
"Kdo jiný." Vstoupila dál a rozhlédla se.
"Vidím, že jsi toho udělal opravdu hodně, se zbytkem ti pomůžu." Vděčně jsem se na ni usmála a odskočila jsem do koupelny. Převlékla jsme se do pruhovaných kraťásků, bílého trička a modrého svetru. Seběhla jsem schody.
"Ukaž, pomůžu ti." Nabídla jsem se a společně jsme to dokončily.
Dny ubíhaly a mě se po Zaynovi stýskalo víc a víc. Ještě tři měsíce a bude zpátky. Bezděky jsem si položila ruku na břicho. Už se těším až budeme všichni pohromadě jako jedna rodina.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama