Vegas- 11. díl

8. srpna 2012 v 15:40 | Gabi |  Vegas


"Děkuju, byl to úžasný večer." Podívala jsem se na Zayna. I ve tmě bylo vidět, že se usmívá.
"Čemu se směješ?" Dloubla jsem ho do žeber.
"Au!" Chytil se na "poraněném" místě a pak se podíval na mě. Zúžil oči do škvírek. "Tos neměla dělat." Natáhl se ke mě. Stačila jsem uhnout, ale raději jsem se rozběhla pryč od něj. Snažil se mě doběhnout, ale nedařilo se mu.
Zastavila jsem až před bytem. Opřela jsem se o zeď a čekala jsem, až mě doběhne.
"Narovinu ti řeknu," začal když konečně popadl dech, "na těhotnou běháš dost rychle." Narovnal se a krok po kroku se ke mě přibližoval. Nezastavila jsem ho. Naše hlavy byly od sebe ani ne dva centimetry a tak jsem tu vzdálenost úplně zničila. Do polibku se usmál a plně spolupracoval. Rukou mi zajel do vlasů a hrál si s nimi. No, já mu do nich raději nehrabala, protože nikdy nevíš, jak zareaguje. Nevím po jak dlouhé době jsme se odtáhli, ale bylo to dokonalé. On, tahle situace, prostě všechno.
"Chceš jít ještě nahoru, nebo spěcháš?"
"Jestli ti to nevadí, tak bych rád šel nahoru." Stydlivě sklopil zrak k zemi a myslím, že se i začervenal. Zasmála jsem se a vedla jsem ho do svého bytu.
Po dohodě jsme si pustili film, který jsme stejně skoro celý prokecali. Ani nevím kdy, ale usnula jsem mu na rameni.
Zayn:
Byla tak roztomilá když spala. Nemohl jsem v její přítomnosti vůbec usnou, protože jsem se na ni musel pořád dívat. Tím, že spala mi dala příležitost, prohlédnout si její tělo. Má dokonalé křivky. Rozhlídl jsem se po obýváku a na stole jsem našel částečně zahrabaný ultrazvukový snímek.
Jsem pekelně rozlámaná, byla moje první myšlenka nového dne. Vzápětí mi zakručelo v břiše.
"Dobré ráno," usmál se na mě zpozarohu Zayn a šel ke mě s tácem, na kterém ležela vydatná snídaně. Když mi ho položil na stůl, sladce jsem se na něj usmála a dala jsem mu pusu. Nečekal to, ale jeho už tak velký úsměv, se ještě rozšířil.
Celou dobu, co jsem jedla se na mě díval. Začínalo to být nepříjemné, ale zrovna v tu chvíli toho nechal a zaměřil se na zeď.
"Víš," začal opatrně, "já jsem se do tebe zamiloval. Vlastně už ve Vegas, ale on byl rychlejší." Po této větě se můj tep zrychlil nejmíň na 180. Taky jsem se do něj zamilovala, ale místo odpovědi jsem použila dlouhý polibek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lou Lou | Web | 11. srpna 2012 v 22:38 | Reagovat

božííí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama