Proti své vůli? devatenáctá část

9. srpna 2012 v 22:29 | Gabi |  Proti své vůli?


Posuňme se o tři roky dopředu...
Co se mezitím stalo? Začněme u Louise a Violet a El. Lou a Vil už se vzali a právě čekali třetí přírůstek, ale Vil jednoho krásného dne, jedna fanynka postřelila a na místě podlehla zraněním. Těžko jsme se s tím srovnávali, ale teď už jsme v pohodě. Tobias a Ian už krapet vyrostli a stali se z nich slušní raubíři, jimž jsem nejoblíbenější tetou. Louis se po letech potkal s Eleanor a zjistili, že se pořád ještě milují. No a dnes večer mají výročí. El si kluky tak oblíbila, že je bere za své. Je to od ní krásné. Jsme něco jako nejlepší kamarádky.
Carol a Zayn už se taky vzali, ale další dítě neplánují. Prozatím. Minulý týden se odstěhovali do vlastního domu.
Nicol a Harry se usmířili a Harry junior se před pár dny dočkal sestřičky Mary. (Jsem nejoblíbenější teta :D)
Niall a Elis, jsou kapitola sama o sobě. Zamilovaný, nevnímající, společnou budoucnost plánující pár, který nám už trošku leze na nervy.
A teď ke mě a Liamovi. Před půl rokem jsme se rozešli. V dobrém. Naznala jsem totiž, že už se vnímáme spíš jako přátelé než partneři. Jsme teď něco jako nejlepší kamarádi. Liam se vrátil k Danielle a já jsem spokojeně singl. No, ne úplně spokojeně, ale...

"Mary!" Vytrhla mě z přemýšlení El. Dnes mám hlídat kluky, protože slaví výročí (zase).
"Už jdu!" zavolala jsem na ni zpátky a už jsem sbíhala schody.
"Nezapomeň, že mají jít spát v devět."
"Já vím."
"A nezapomeň je vykoupat."
"Já vím a už běž," pošprtla jsem ji ke dveřím.
"A.."
"Běž!" zakřičela jsem na ni se smíchem. Louis se zasmál se mnou a odešli. Pro informaci, nehraju už divadlo. Stala se ze mě učitelka v mateřské školce. Miluju děti.
"Teto Maji!" ozvalo se z vedlejší místnosti až jsem se musela zasmát.
"Ano Tobi?" pohladila jsem ho po blonďatých vláskách.
"Pšečteš nám pohádku?" Udělal na mě psí očka. Jeho modrá očka mě bedlivě pozorovala. Přikývla jsem a věnovala jsem mu jemný úsměv. Posadila jsem kluky na sedačku a zašla jsem k nim do pokojíku pro knížku. Popelka? Ne. Sněhurka? To taky ne. Malá mořská víla? Hmmm, ne. Tři malá prasátka! To je ono. Vzala jsem knížku a vrátila jsem se za prťaty do obýváku. Sedla jsem si mezi ně a začali jsme číst. Dostali jsme se do poloviny knížky a ozval se zvonek.
"Seďte tady, hned se vrátím," vstala jsem ze sedačky a došla jsem otevřít.
"Ahoj, mohla bys prosím pohlídat Mary a Harryho?" Koukala na mě s psíma očima Nikky. Nedalo se odolat.
"Fajn, dej mi je a zmiz, než si to rozmyslím!" Nadšeně mě objala a dala mi tašku s Maryinými věcmi. Tak, teď mám na krku čtyři mrňousky. Prosím, ať se tady neobjeví... *crrrrr* Otráveně jsem protočila očima a malou M jsem položila do postýlky, abych mohal otevřít.
"Carol," promluvila jsem znudn. Udělala na mě psí očka.
"Fajn, naval!" rozkázala jsem a Katie vběhla do obýváku za ostatními. Teď jsem byla vděčná Niallovi a Elis, že oni děti ještě nemají... Moment! Minulý týden říkala, že tu má bratry. Sakra!
*crrr* rozeznělo se opět domem, když se mi konečně podařilo posadit všechny špunty a začít číst.
"Seďte, jinak žádné bonbony!" pohrozila jsem ukazovákem a šla jsme ke dveřím. Jaké to překvapení, že tam stála Elis s Niallem a její pětiletí bráškové. Niallovi oči mluvily za vše.
"Tak si to tam užijte," usmála jsem se na ně falešně a pustila jsem hochy dovnitř.
"Tak a teď si všichni posedejte, nebo se jde okamžitě spát!" zakřičela jsem zoufale a všichni si posedali. "Super," zamumlala jsem a pokračovala ve čtění.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama