Bought.... p. 2

17. srpna 2012 v 9:05 | Gabi |  Bought

"Bee, vstávej! Za hodinu máš být v práci," zavolala na mě od dveří Gergie. Tak se jmenuje tátova přítelkyně paní Wilsonová. Poslušně jsme vstala a odšourala jsem se do koupelny, kde jsem ze sebe udělala člověka. Navlíkla jsem se do jeansů a košile. Na nohy jsem si obula konversky a do ruky vzala deštník, v Londýně nikdy nevíte, kdy začne pršet.
Ta aréna není moc daleko od našeho bytu a tak jsem tam byla za patnáct minut. Všechno vypadalo slibně ...
O dva měsíce později...
Nová práce mi dokonale sedla a našla jsem si i přátele. Jsou sice mimo mou věkovou kategorii, ale i tak je mám ráda. "Víš, že tady dneska budou vystupovat One Direction?"zeptala se Margot. Samozřejmě je znám, ale jejich jména si nepamatuju.
"Aha," řekla jsem bez většího zájmu. Vzhledem k tomu, že tady mají mít ten koncert, tak tady je větší zápřah než normálně. Možná by se dalo něco i ukrást...
Hmm, dveře s jménem One Direction, zbyly na úklid mě. No co už, povzdechla jsme si a otevřela jsem je.
"Můj bože! Který čuně to udělalo?" Nevěřícne jsme kroutila hlavou nad svým nálezem. V koupelně to nebylo o nic lepší, takže jsme začala v pokoji.
Moje práce se už blížily ke konci, když jsem uslyšela dva hlasy, přibližující se k šatně. Nic jsem si z toho nedělala a zvedla jsem ze země tašku, kterou jsem chtěla dát stranou, protože zavazela.
"To si ze mě dělají prdel!" Vyvalil na mě oči kudrnatej kluk a nenávistně se na mě hleděl.
"Co tu hledáš?" vyštěkl na mě. Hrdě jsem zvedla bradu a pokračovala jsem ve sbírání věcí.
"Uklízím, nevidíš?" zeptala jsem se.
"To určitě. Znovu se tě ptám, co tady chceš!" Zaútočil na mě znovu a už ne jen ústně. Svým zřejmě vypracovaným tělem mě přimáčkl ke zdi.
"Hazzi zklidni!" promluvil na něj kluk s nagelovanými vlasy. Vrhl na něj pohled ještě-něco-řekni-a-jsi-mrtvej a pak se znovu věnoval mě.


sa: První díly jsou...jak to jen nazvat... nudné? divné?...ano, asi něco mezi tím. Takže prosím o trpělivost, časem se to rozjede :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lou Lou | Web | 17. srpna 2012 v 9:53 | Reagovat

Tak s tohom posledního nemůžu! :DDDDDDDDDDDDDDD Prostě boží! a není to nudnýý!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama