Kytara

10. července 2012 v 17:04 | Noname


"Omlouvám se, že jdu pozdě." Spustila Michelle.
"Nevadí, teď už ale nemluv a pojď začít."
Vzala do ruky svoji kytaru a sedla si naproti svého učitele. Není moc starý. Je mu 18, ale učit umí dobře.
Jako naschvál jí to vůbec nešlo. Niall jen nesouhlasně kroutil hlavou a když už to nemohl poslouchat, přistoupil k ní zezadu. Uchopil její ruce do svých a začal s ní hrát. Niallův dech se otíral o Michellin krk. Vzájemná blízkost jim vařila krev v žilách. Jeho doteky jí vyvolávaly motýlky v břiše. Ani Niall na tom nebyl o moc líp. Její vůně mu pronikla do nosu a poté se její účinek přenesl do slabin. Už to nemohl vydržet a tak ji políbil na šíji. Okamžitě přestala hrát a otočila se k němu čelem. Znovu ji políbil, ale tentokrát na ústa a ruce jí položil kolem pasu. Začala spolupracovat a rukou mu obtočila krk. Druhou si hrála s jeho vlasy.
"Jsi zatraceně sexy," zašeptal do polibku a rukou jí zajel pod tričko. Její ruka opustila Niallovi vlasy a přes břicho se dostala na jeho rozkrok. Niall zasténal a jazykem se jí dobyl do úst, která až doteď bránila. Michelle přejížděla dlaní přes rostoucí bouli v Niallových béžových kalhotech, čímž u nějvyvolávala vzdechy, které ji samotnou dost uspokojovaly.
Niall ji přitiskl ke zdi a rukama ji tam uvěznil. Michelle našla lem jeho trička a stáhla mu ho. Rukama prozkoumávala jeho hruď a nepřestávali se líbat. Teď přišlo na řadu Michellino tričko a tak za chvíli letělo vzduchem do kouta Niallova pokoje. Automaticky si rukama rakryla prsa i když byla ještě skryta za krajkou podprsenky.
Niall ji chytil za zápěstí a ruce odtáhl.
"Jsi dokonalá." Znovu se vrhl na její ústa, ale postupně sjížděl níž a níž. Okusoval jí klíční kost, líbal břicho a prsty obkresloval kontury podprsenky. Nakonec se ji odhodlal sundal a začal ji dráždit bradavky. Oba už přerývaně dýchali a vypadalo to, že už ani jeden nevydrží. Ale vydrželi.
Michelle stáhla z Nialla kalhoty i s boxerkami a začala se věnovat jeho kamarádovi. Když už mu nestačilo jen lízání a líbání, zasunula si ho do úst a pohybovala sem-tam-sem-tam. Poté, co se jí udělal do pusy a ona to bez problémů spolkla, naznal, že je na řadě ona. Od jejích úst, která důkladně prozkoumal jazykem, se přesunul přes bříško až k jejímu klínu. Bez dalšího otálení z ní stáhl sukni i kalhotky a odhodil je za svým oblečením.
Michelle zavzdychala, když jí jazykem přejel po klitorise a prsty mu vjela do vlasů. Sténala jeho jméno, ale když téměř dosáhla vrcholu- přestal. Nesouhlasně zamručela, ale než stihlai něco říct odnesl ji na postel. Z přihrádky v nočním stolku vytáhl kondom a obratně si ho nasadil. Pohlédl na ni pohledem- můžu-?. Přikývla.
Začal do ní přirážet. Oba vzdychali jak šílení. Niallovi přírazy byly čím dál rychlejší a divočejší. Znavení se skulili vedle sebe a rychle oddechovali.
"Byla jsi skvělá." Pohladil ji po vlasech a úsmal se na ni.
"No, ty máš co říkat." Zasmála se Michelle.

A tohle byl začátek jejich komplikovaného vztahu....

Promiňte lidi, je to takové.. no... 'nemastné-neslané' a je to moje první tohodle typu :D Komentáře by mě potěšili a nezapomeňte kritizovat ;) :D
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sarah Sarah | 22. dubna 2013 v 18:42 | Reagovat

Moc hezké.. :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama