Život není pohádka! 2. část

28. června 2012 v 16:23 | Gabi


Když jsem po sobě uklidila koupelnu, odešla jsem k sobě do pokoje. Zapla jsem laptop a hned na mě zaútočily všechny zprávy, co jsem tam měla. Haters, fanoušci, příbuzní a nahrávací společnosti... Simon Cowell? Co ten mi chce? c(info: tady je mu nějakých 72) Ještě chvíli jsem otupěle zírala a pak jsem ho otevřela.
Mílá Charlotte,
minulý měsíc, jsem byl na koncertě boy band One Direction, kde jsi dělala předskokana s ostatními dětmi.
Když jste zpívali dohromady, bylo to okouzlující a proto bych s vámi rád nahrát debutovou desku a rozjel tak vaši kariéru...
Prosím, odepiš co nejdříve.
Simon Cowell xx
Nadšeně jsme vyskočila z postele a seběhla jsem ze schodů do kuchyně za ostatními.
"Že neuhodnete co se stalo?" spustila jsem po svolání dětské schůze v zahradě. Zakroutili hlavami a tak jsem začala mluvit.
Když jsem domluvila, oči jim svítily radostí. "Jasně že to berem!" Odhodlal se nakonec k odpovědi Oliver a ostatní s ním souhlasili. "tak, teď napíšeme Simonovi," zakončila jsem schůzi a začala jsem smolit odpověď.

(Niall je tady vždy ten mladší)
"Takže, pozítří ve tři máme být u něj ve studiu. Nialle, budou se hodit ty tvoje texty. A my ostatní, zkusme napsat aspoň jeden." Všichni souhlasně přikývli a rozešli jsme se domů.

Pozítří...
"Ahoj lidi," přivítala jsem ostatní před budovou ve které má Simon studio. "Nialle, máš texty a tak?" Výrazně zbledl a začal koktat. Nakonec z toho vyplynulo, že je zapomněl doma. Byla jsem z toho na dně. A to se prvně stal zázrak a u krajnice zastavila jejich chůva s texty v ruce... Řekla bych šílenost.

U Simona...
"Rád bych začal co nejdříve, abychom to do konce roku stihli. Teď máte prázdniny že? Tak co třeba začít příští týden?" Podívali jsme se na sebe. "Ano, to vyhovuje." Ještě jsme dlouho mluvily věcěch kolem hudby.
"Moc se těšíme na spolupráci," řekla jsem při odchodu a pak se za námi zavřaly dveře. Na chodbě zhaslo světlo. Holky zapištěly, ale mě udivilo něco jiného. Někdo mě chytil za ruku....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 KOmentátor KOmentátor | 28. června 2012 v 19:00 | Reagovat

Kdo ji chytil za ruku? O_O  O_O  O_O  O_O

2 Gabi Gabi | Web | 28. června 2012 v 19:30 | Reagovat

Počkej si ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama