Ze sestřenice sestrou s výhodami 2.díl

26. června 2012 v 19:09 | Hanča |  Ze sestřenice sestrou s výhodami

Ozval se zvonek a potom změď hlasů. Ke mně do pokoje bez zaklepání najednou vtrhla Lili: " pojď, představím ti svého bratrance."
"ale já žádnýho tvýho bratrance poznat nechci!" obořila jsem se na ni a zaní se najednou objevil blonďatý, modrooký klyk. Když jsem si prohlídla pozorněji, zjistila jsem, že mi někoho připomíná. Ach bože, jsem blbá. Vždyť je to ten zpěvák, co se jím Lili pořád chlubí. Cítila jsem se teď kvůli svým slovům špatně, protože na mě působil hodně přátelským dojmem.
"Ahoj, jsem Niall a ty budeš asi Samantha?" usmíval se na mě. Musím uznat, že ta rovnátka byla sexy.
"Uhodls' moje jméno.... Jak jsi ho uhodl? Počkat, ty jsi mimozemšťan!" Začala jsem svoji oblíbenou hru na idiota. Niall se chytil, ale Lili nad námi jen nadřazeně zakroutila hlavou a odešla.
"Konečně je pryč," oddechla jsem si. Niall se rozesmál.
"Čemu se směješ? Rozhodně není takový zlatíčko jak si myslíte." Bránila jsem si svoje slovo.
"Já vím jaká je. Smál jsem se tomu, že nikdo, kromě tebe, samozřejmě, ji takhle nedokáže naštvat ani vyprovokovat." Znovu se zasmál a já jsem se k němu s chutí přidala. Po chvíli mě napadlo, že bychom si mohli zahrát nějakou videohru. Nakonec to dopadlo tak, že ač neradi, jsem nakonec usnuli s ovladači v ruce....
Probudila jsem se v Niallově náruči, takže kdybych byla opilá asi bych umřela strachy, že jsme spolu něco měli, ale jelikož vím, že jsme jen hráli videohry, jsem v klidu a navíc, je to můj bratranec! Sestřenice a bratranci spolu přece nechodí!
"To je krásná fotka!" škodolibě se na mě uculila Lilia a i s mobilem v ruce zmizela.
"Co to bylo?" zeptal se ještě spící Niall. Vysvělila jsem mu, zač je toho loket a oba jsme strnuli v pohybu.
"A sakra," zaklela jsem a natáhla jsem se pro svůj dotykáč. Otevřela jsem twitter a co nevidím?! Jás Niallem v náruči a u ní komentář. Mojí sladcí příbuzní :* Chtělo se mi zvracet. asi jsem i zbledla, protože Niall se začal ptát, co se stalo.
"Já ji zabiju..."konstatoval nakonec a vstal. "Manažeři mě zabijí a tebe fanynky ukamenují. Aspoň, že jsme na tm stejně." Vyslala jsem jeho směrem úšklebek a zalezla jsem do koupelny.
"Sami, pojď se najíst!" zavolala na mě moje drahá matka z kuchyně. seběhla jsem schody a zaujala jsem své místo u stolu. Můj zrak jen náhodou zabloudil k hodinám. Zaskočilo mi z toho. Za půl hodiny mám přednášku! Popadla jsme poslední vafli a rychle jsem se snažila opustit dům. Na zastávku auobusu jsem doběhla jn taktak a stihla jsem shodit na zem holku s úžasně kudrnatými vlasy, právě vycházející z tanečního studia.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 vztek vztek | 27. června 2012 v 6:09 | Reagovat

je to docela krátký, ale jinak úžasný :-D

2 Gabi Gabi | Web | 27. června 2012 v 13:41 | Reagovat

Díky drahá Phamuše ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama