Spolužák a běhání v dešti

11. června 2012 v 20:31 | Gabi


"Broučku vstávej," probudil mě příjemný hlas mámy. Pomalu jsem otevřela oči. Venku svítilo slunce, což není moc časté. "Kolik je hodin?" Máma se na mě usmála. "Půl osmé.." "Cože?" rychle jsem vyskočila z postele a pádila jsem do koupelny. O třičtvrtě mi jede autobus a já absolutně nestíhám. O osm minut později už jsem dobíhala na zastávku.
Ve škole jsem si vytáhla věci ze skříňky a přesunula jsem se do třídy. První hodinu jsme měli naši třídní. Učí fyziku, kterou nadevše nenávidím. Ozvalo se zazvonění a do třídy vešla paní N. Nagerová a s ní nějaký kluk. Všichni jsme se postavili. "Dobrý den třído, prosím sedněte si." Třídu zaplavilo štěbetání a vrzání židlí. Když vše utichlo, paní Nagerová poklačovala, "Toto je Liam Payne, právě se přestěhoval a dochodí s vámi tuhle školu." Na hlavě mi přistál papírek. Ten je sexy... Co myslíš Jenny? Samozřejmě, že to psala moje nejlepší kamarádka Jess. Na začátku roku jsme spolu seděly, ale pak nás rozsadili. No já nevím, docela ujde.... hodila jsme jí ho zpět. Nesouhlasně zavrtěla hlavou. "Tak, kam tě posadíme?" přemýšlela učitelka, když se nám Liam představil. "Ach ano, Jenny? Ujmi se ho!" Zoufale jsem pohlédla na Jess, která se na mě jen povzbudivě usmívala. "Ano paní učitelko," odpověděla jsem jí příkřea sledovala jsem, jak místo po mé levici zaujímá náš nový spolužák. Den proběhl celkem v klidu a tak jsem se po škole zvolna vracela domů.

Po pár týdnech mlčení, se mezi mnou a Liamem protrhla bariéra a my jsme se začali normálně bavit. Někdy mě nehorázně deptal a měla jsem chuť ho zabít a jindy, bych ho nejraději objala. Měla jsem ho ráda. S odstupem času jsem zjistila, že ráda víc než kamaráda.

"Takže třído, osmnáctého jedeme na výlet. Neberte si kufry, půjdeme dva kilometry pěšky a nevím, jak byste ty tašky táhli." S Liamem jsme se na sebe podívali a uchechtli se. "Kterej debil by si bral kufr na dva dny?" pošeptala jsem mu. "To já taky nevím," společně jsme se zasmáli.

8.6 8:15 hl. Nádraží.
"Ahoj Jess!" nadšeně jsme ji běžela obejmout. "Máš to nové bravo?" Potutelně se usmála. "Jasně, že jo!" Společně jsme se začetly. O půl deváte jsme byli na nádraží celá třída a mohli jsme vyrazit na nástupiště.
Po dvou hodinách jsme dojeli na místo. Docela pěkné rekreační středisko. Až do večera jsme hráli různé hry a v osm večer jsme se rozdělili na dvy tábory. Vyšší vrstva hrála flašku a ta nižší byla smutná. Ano, patřím do nižší. Téměř hodinu a půl jsme s ostatníma jen seděli, ale když začalo pršet, Liam nás vytáhl ven. V dešti jsme hráli hoňku. Liam běhal jen ve sodním prádle a namyslený klouzal po trávě.

12.6 1:16
Právě jsem se dozvěděla, do koho je Liam zamilovaný. Možná mě to zklamalo, protože myslím, že má navíc, ale přece jen mu to trošku přeju. A proč taky ne, když jsme jen kamarádi.....

27.6
Není to moje nejpovedenější jednodílovka, ale psala jsem ji ve spěchu... (Máma mi dala jen 30min a musela jsem ještě dělat něco do školy) Tak se prosím nezlobte.

P.S.: Je to částečně pravdivé.....
P.P.S.: Ta pravda není o tom, že bych byla zamilovaná do svého spolužáka...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 afro cirkus afro cirkus | 11. června 2012 v 20:45 | Reagovat

Je to pravda až na to,že Liamovi se líbí pořád Jenny,že?

2 nandg-fan-fiction nandg-fan-fiction | Web | 11. června 2012 v 21:17 | Reagovat

ona se mu nelíbí....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama