Život není pohádka! 1. část (Kamarád? Pche! 3- 1 část)

17. června 2012 v 21:27 | Gabi

Charlote (Později Lott):
Tenký pramínek krve mi stekl po ruce a skapal do umyvadla. Vždycky mě to svým způsobem uvolní a to při tom, jak je můj otec slavný, opravdu potřebuju. "Lott, pojď dolů, musíme si promluvit!" No jasně, zrovna teď mě musejí naši rušit. Otřela jsem si zaschlou krev a šnečím tempem jsem se dobelhala do obýváku. Sedla jsem si na naši koženou sedačku barvy plážového písku a čekala jsem co na mě zase vybalí. Táta si sedl na proti mě a máma mu stoupla za záda. "Jak nám chceš vysvětlit, že nechodíš do školy a co ty známky?!" Mamka musela taťku přidržovat, aby se na mě nevrhl. "Je toho na mě moc! Je hrozně fajn, že vám i s ostatníma děckama můžu dělat předskokana, ale ti novináři.... Prostě to nezvládám." Oba pozorně poslouchali. "Tak toho na chvíli nech. Ani jeden tě nechceme do ničeho nutit. Ale slib, že se aspoň pokusíš chodit do školy." Upírali na mě své oči nabité láskou a vším možným. Nejzřetelněji tam byla vidět naděje. "Tak fajn," přiznala jsem částečně svoji porážku a usmála jsem se na ně. "Mám vás ráda." Objala jsem je a šla jsem na kutě.

Jmenuju se Charlotte Styles a mám 17. Ach ano, jsem dcera Harryho Stylese. Není to zrovna pohádka, lae tátu bych nevyměnila.

"Lott, távej." Zatahala mě za nohu Rache. Rachel má dva a půl a je moc roztomilá. "Rocki, nech mě spát." Hlavu jsem si zastrčila pod polštář. "Mami! Ona nece tát!" zakřičela v návalu vsteku ze schodů a hystericky se rozbrečela. "No jo, už vstávám!" Nakonec jsem jí ustoupila a vyškrábala jsem se z postele.
V kuchyni byli úplně všichni členové 1D a tak bylo poměrně trapné, žře jsem tam přišla jen v tričku po kolena a kalhotkách. "Jej, nevěděla jsem, že tady budete," hodila jsem vyčítavý pohled po mámě. "To nevadí, myslím, že jsi sexy..." pomrkával na mě Olie svůj svůdný pohled. "Na rovinu, nech si zajít chuť!" vyplázla jsem na něj jazyk a šla jsem si pro cereálie. Oliver je syn Zayna a Perrie. "Heej, dej mi taky lakomče!" obořil se na mě Niall. Jak jsméno napovídá syn Nialla a Lili. "Nech toho nenažranče!" krotila ho Nelly. Taktéž jejich dcera. "Lidi, v zájmu svého zdraví a především zdravého rozumu, odcházím do výšin." Oznámila jsem po vyhrané bitce proti Niallovi. Všichni s etomu zasmáli, ale to už jsem byla na schodech. Moje další kroky vedly do koupelny.

Vzhledem k tomu, že jsem dostala na počítač jen půl hodiny, vypadá to takhle. Během dalších dní, byste se měli dočkat dokončení téhle jednodílovky a nakonec ji stáhnu do jednoho článku. Díky za pochopení. Vaše Gabi :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama