Červen 2012

Jeden ze tří... Ale který?

29. června 2012 v 17:38 | Gabi

Tak je tu další jednorázovka. Už předem se omlouvám za chyby :)


Životní šance- Konec

27. června 2012 v 12:41 | Gabi |  Životní šance (ukončená)
Tak se stalo, že kluci z One Direction se stali patrony jejich hotelu po babičce. Nikky s Harrym spolu dlouho chodily a za deset let od jejich seznámení se vzali. Několikrát se pohádali kvůli Harryho nevěře, ale vždy to dopadlo v jejich prospěch.
Gabi a Niall to měli těžší. Rozcházeli se a zase se dávali dohromady a nakonec se přece jenom vzali a to třináct let od seznámení.
Malé hotelové impérium zmizelo a objevilo se zde velké neotřesitelné s velice schopnými manažery. Manča, Julča, Nikky a Gabi nalezly to co vždy hledaly... Aneb jak se říká v pohádkách- A žili šťastně až do smrti...A nebo snad ne?


Nemožné....

22. června 2012 v 21:00 | Gabi

Takžeee.... Toto je moje nová (načekaně :D) jednorázovka. Částečně smyšlená a částečně pravdivá a odehrává se v budoucnosti (asi 2-10let) Zezačátku to bude jen letem- světem, abych nechala prostor vaší představivosti...

!!!Niall's problem, our problem!!!!

21. června 2012 v 20:41 | Gabi

Milý čtenři,
určitě jste slyšeli o tom, co chtějí udělat Niallovi. Nevím jestli je to pravda, ale měli bychom ho podpořit.
Máš twitter? Tweetuj #LetNiallSing a můžeš přidat i fotku s popsaným zápěstím LNS.
To stejné můžeš udělat na všech sociálních sítích.

Díky za pomoc :)
Gabi

Sorry...

20. června 2012 v 18:41 | Gabi
Jak už jsem začala, měla jsem na noťasu dvě rozepsané povídky a chtěla jsem je zveřejnit právě dnes, ale jako velice chytrý člověk jsme je neuložila a moje milující rodina mi je smazala. Proto se chci omluvit, že dnes a asi ani zítra, žádnou nepřidám.... Vážně sorry.... Gabi