Změna o 180°

22. května 2012 v 19:18 | Gabi


"Ejj, to bylo moje pití, Harolde!" vykřikla jsem. Dneska ho potřebuju opravdu nutně.
Abyste pochopili, už od pěti let kamarádím s Niallem Horanem. Když šel do X-factoru, přihlásila jsem se na jednu školu v Londýně. Přijali mě a Niall uspěl. Po čase mi nabídl ať bydlím s ním a jeho kamarády. Kývla jsem mu na to. Všechno šlo hladce až do teď. Zjistila jsem, že už ho nemám ráda jako kamaráda, ale jako něco víc a zrovna dneska jsem se mu to chystala říct. Dneska je narozeninová party Louise. Od začátku už Nialla hledám, ale nikde nenacházím a tak tady teď sedím s Harrym u baru....
"Claire, pojď si zatančit," vyzval mě už přiopilý Harry. Neříkám že taky nejsem přiopilá a právě to se mi později vymstí... Ale co, nebudu předbíhat.
"Ty jsi přišel o rozum, chceš nám zlámat nohy?" Jako by si někdy nechal říct. Chytil mě za ruku a už jsme stáli na parketu. Jako naschvál začali hrát Someone like you. Harry si mě k sobě přitáhl. Pořád jsme si koukali do očí. Sem tam jsme i něco prohodili. Zničeho nic mě chytil za zadek a přiblížil se ke mně. Na tváři jsem cítila jeho dech a jeho ruka svírala můj zadek pořád pevněji. Jeho rty zkroucené do úsměvu mě neuvěřitelně přitahovaly. On zřejmě prožíval s mými rty totéž, protože mě na ně něžně políbil. Omotala jsem mu ruce kolem krku a prsty jsem mu zajela do bujných kadeří. Zapojila jsem do naší hry ještě jazyky. Hned mě napodobil a naše jazyky sváděly boj o nadvládu. "Oh, Harry..to," nedořekla jsem, jazykem mi přejížděl přes spodní ret. Než jsem si stačila uvědomit, že jdeme pryč, stáli jsme u něj v pokoji. Zamčel za námi dveře.


Harry mě přitlačil ke zdi a nepřestával tisknout své rty k těm mým. Pomalu si probojoval cestu jazykem do mých úst. Chtěla jsem ho odstrčit, protože jsem se potřebovala nadechnout, ale on už z mých úst putoval jazykem na můj krk. Přejel prsty po vystouplé žíle a usmál se. Když se mi přisál na krk, rukou jsem mu prohrábla vlasy a tou druhou jsem putovala dolů, kde na mě tlačila boule v kalhotách. Strčila jsem mu ruku do kalhot a dotkla jsem se jeho penisu. On jen tiše zasténal. Popadl mě do náruče a položil mě na postel.

Svlékl mi tričko a jeho ruka si hrála s rozepínáním mé podprsenky, zatímco mě líbal na břiše. Pomalu sjel níž a stáhl mi sukni. Poté mě začal líbat na vnitřní straně stehna.
"Přestaň provokovat!" zasténala jsem.
"Jsi nádherná Claire" vyhrkl poté, co jsem před ním byla skoro celá nahá. Políbil mě na podbříšku a rukou mě hladil přes kalhotky. Přivírala jsem oči. "Nějak vlhneš," uchechtl se, když si byl vědom toho, že to způsobuje on.

Konečně mi svlékl poslední kus oblečení a začal se mi věnovat jazykem. Něžně okusoval můj klitoris a za chvíli přidal i dva prsty. Teď už jsem sténala nahlas a nezajímalo mě, že by nás mohli hosté slyšet. Jednou rukou jsem si pohrávala s jeho vlasy a tu druhou jsem zatínala do matrace. Když jsem už skoro dosáhla svého vrcholu, Harry přestal a políbil mě na prsa. Začal mi žužlat bradavky a já jsem rukou pomalu sjížděla k jeho kalhotám. Snažila jsem se mu rozepnout knoflík u kalhot, ale zasekl se. Byla jsem šíleně vzrušená, ale dost mě to rozhodilo. Harry se konejšivě usmál a jednou rukou mi pomohl. Rázem jsou jeho kalhoty i trenky dole a já mám volný přístup k jeho chloubě. Když jsem se ho jemně dotkla, Harry pevně sevřel mé boky a převalil mě tak, že jsem ležela na něm.

Přejela jsem mu jazykem po špičce jeho penisu a on začal volat mé jméno. Rytmicky jsem zasunovala jeho úd do úst a zase ven.
"Oh Bože! Claire! Jsi úžasná!" křičí. Přestala jsem a vrátila jsem se zpět k jeho rtům. Chtěla jsem mu oplatit to, že i on u mě přestal v nejlepším. Hladil mě rukama po zadečku zatímco se naše jazyky proplétali. "Proč mi to děláš?" zašeptal. Zasmála jsem se a vrátila jsem se zpět k jeho rozkroku. Jazykem jsem mu ho přejela po celé délce a pak už jsem to nevydržela a sedla jsem si na něj. Harry i já jsme jednohlasně zasténali.

Dosedala jsem čím dál tím rychleji, až jsme oba dosáhli svého vrcholu. Lehla jsem si vedle Harryho a jezdila jsem mu prstem po břiše.
"To bylo úžasný Claire!" vydechl.
"Jo, bylo," usmála jsem se a lehla jsem si na jeho hruď. Chvíli jsem poslouchala tlukost jeho srdce, ale pak jsem si uvědomila, že jsme opustili párty, "Měli bysme jít ještě dolů...." konstatovala jsem, ale Harryho odpovědi jsem se už nedočkala, protože usnul. Zvedla jsem se a dala jsem si sprchu.
Sešla jsem dolů, kde už se ostatní začínali vytrácet. Teprve teď jsem uviděla Nialla. Objevil ses brzy hochu, právě jsem dala svoje srdce jinému! řekla jsem si v duchu. "Claire," přišel ke mně, "potřebuju s tebou mluvit, můžeš na chvíli?" přikývla jsem a šli jsme na pláž. Trapné ticho mezi námi se nekonečně táhlo. "Co jsi mi to chtěl?" zeptala jsem se po desetui minutách ticha. "Víš.. já.. já jsem se do tebe zamiloval, chtěl jsem ti to říct už na párty, ale nenašel jsem tě." V tu chvíli ze mě vyprchaly i zbytky alkoholu a podél stromu jsem sjela k zemi. Schovala jsem si hlavu do dlaní a po tvářích mi začali stékat slzy. "Co se stalo?" přidřekl si ke mně a pohladil mě po vlasech. "Řekneš mi to?" podívala jsem se do těch jeho modrých očí. "Kdybys to řekl před hodinou, tak bych ti řekla, že jsem se do tebe taky zamilovala, ale říkáš to moc pozdě, moje srdce ti právě ukradl Harry," dokončila jsem svůj proslov a rozběhla jsem se k vile. "Claire!" volal ještě na mě, ale už jsem se neotočila. Ve vile jsem zapadla do svýho pokoje a rozvalila jsem se na postel. Bylo toho na mě moc. Schoulila jsem se do klubíčka a brečela jsem, dokud jsem neusnula.

Probudila mě hádka z vedlejšího pokoje. Vstala jsem a šla jsem to obhlídnout. "Tak ses s ní prostě musel vyspat?" křičel na Harryho Niall. "Znova ti opakuju, že to bylo spontální! Miluju ji," to spojení skoro spolkl. Řekl že mě miluje? To nemůže být pravda... "Prostě ji nech napokoji, rozumíš? Nechci aby měla zlomený srdce, jako ty holky před ní," chystal se k odchodu (sledovala jsem je škvírou ve dveřích) "Nenechám ji, je to moje největší láska a od doby co přijela, jsem žádnou jinou neměl, vzpomínáš? Ber to jako důkez, že ji nikomu nenechám," Niall se otočil a odcházel. Rychle jsem zapadla k sobě. Harry mě miluje, ale Niall taky. Co teď mám sakra dělat? "Dobrý ráno," řekl Liam a sedl si vedle mě na postel. Všiml si mého bezradně se tvářícího obličeje. "Tys je slyšela že?" pokývala jsem hlavou na souhlas a spustily se mi slzy. "Nebreč, všechno se vyřeší..." snažil se mě uklidnit a tak jsem se rozhodla mu to vyklopit. "Víš, já jsem včera chtěla říct Niallovi, že jsem se do něho zamilovala, ale nikde jsem ho nenašla. Seděla jsem tři hodiny u baru a pak mě vzal Harry tančit. Pak začali hrát ploužák. První polovina byla v pohodě, ale pak.." nechápavě se na mě díval. "Vy jste spolu.." "Ano, spali. A já jsem si pak uvědomila, že ho vlastně miluju, stejně tak i Nialla a teď nevím co dál." Složila jsem hlavu do dlaní a čekala jsem co řekne. Opovědi jsem se nedočkala. "Někdo za tebou přišel,"řekl po chvíli a odešel.
Nechala jsem hlavu v dlaních a postel se prohnula pod vahou dalšího těla. "Tys brečela?" zvedl mi Harry hlavu a ustaraně se na mě díval. "To se ti zdá," odpověděl ajsem mu na to nepřítomně a otřela jsem si tvář. "Nedělej ze mě blbce a řekni co se stalo." "Dobře, blbce z tebe dělat nebudu, ale to co mě trápí ti řeknu až jindy dobře?" Moje odpověď ho potěšila a usmál se. Přitáhl si mě na svou hruď. "Miluju tě," pošeptal mi do ucha a moje dobrá nálada byla zpět.

Společně a ruku v ruce jsme sešli na snídani. Všichni na nás hleděli jak na mimoně. Teda až na Nialla, který uhýbal pohledem. Radši jsem si nachystala cereálie a nevnímala jsem nic okolo.
"Vnímáš mě vůbec?" uraženě se mě ptal Louis. "Mmm, co že jsi to říkal?" všichni kromě mě a Louise se smáli. "Jestli s náma jdeš do kina. El a Dan jdou taky. Přikývla jsem. Za chvíli mě to s nimi přestalo bavit a tak jsem zaplula k sobě do pokoje. Pustila jsem si Titanic, ten mě vždycky dožene k slzám. Najednou mě někdo chytil kolem pasu. "Harry, mohl bys aspoň klepat!" místo odpovědi mě políbil. "Ty se díváš na Titanic? To jsi mě nemohla zavolat dřív?" "Malej detail ti utekl, já jsem tě totiž nevolala!" zasmála jsem se mu a jemu se to moc nelíbilo.
Začal mě vášnivě líbat a položil mě na postel. Rukou zajel pod moje tričko a líbání přesunul na krk. "Lidi, musíme jet!" ozvalo se za dveřmi mezi chichotáním. "Sakra," naštvaně si ulevil Harry. Já jsem mu dala jen něžnou pusu a šla jsem se převlíct.
Další dny se nesly ve stejném dchu a všichni si už zvykly na Clairry. S Harrym jsme se snažili trávit co nejvíc času pohromadě.
Dneska je to přesně tři měsíce ode dne, kdy jsem přišla na to, že ho miluju. "Dobré ráno, kočičko," políbil mě do vlasů. Zvedl se mi žaludek a já jsem rychlostí světla vystartovala na záchod. Tenhle týden, ne, vlastně měsíc je to na denním pořádku. Když jsem se vrátila do pokoje, Harry seděl na posteli a měl otevřený notebook. Projížděl můj twitter a fb. "Kdy jsi mi hodlala říct, že ti chodí tolik výhružných dopisů?" vyčítavě se na mě díval. "Nebyl důvod. Zaprvé: nechci tě zatěžovat a zadruhé: nikdo mi ještě nic neudělal." Odložil počítač a chytil mě za urce. Přitáhl si mě k sobě: "Až ti zase někdo napíše, hned mi to řekni, jasný?" nestihla jsem odpovědět, protože jsem šla zase líbat záchodovou mísu.

"Těěhotná?" vyjeveně jsem zírala na doktora. "Ano, třetí měsíc. Vy jste si ničeho nevšimla?" "Ne, ale děkuju za informaci." Zvedla jsem se a už jsem odcházela. Jak to říct Harrymu? Vlastně je to tak trochu jeho vina. Tu první noc, jsme neměli ochranu a vynechala jsem antikoncepci. "Už jsem doma!" zavolala jsem do kuchyně, "ale večeřet nebudu!" dodala jsem ještě a už jsem byla u sebe na posteli. Ani nevím jak, ale usnula jsem.
Probralo mě prohnutí postele. Posadila jsem se. "Já jsem myslel, že spíš," konstatoval Harry. "Ne, ještě ti musím něco říct.." podívala jsem se mu přímo do očí, "Já...my... no víš..." koktala jsem. "Tak už to vyklop!" byl nedočkavý. "Jsem těhotná," řekla jsem skoro neslyšně. "Víš tu první noc jak jsme..." políbil mě. "To mám brat jako: jsem rád nebo jako: pusa na rozloučenou?" řekla jsem když jsem se od něj odtrhla. "Jako,jsem šťastnej," usmál se a znovu se mi vpil do rtů.

Společně jsme si naplánovali budoucnost. A jednoho dne se to stalo. "Harry? Je to tady!" zakřičel jsem na něj přes celý nově koupený baráček.
Za devět hodin se na svět dostala naše malá holčička. Holčička, která vznikla díky mé chybě. Musím uznat, že té chyby nelituji.....

Tááákže, sorry za hrubky a překlepy... Doufám, že se aspoň trošku líbí :D
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Natt Natt | 19. května 2013 v 20:51 | Reagovat

Úžasné :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama