Proti své vůli? sedmnáctá část

21. května 2012 v 17:22 | Gabi |  Proti své vůli?

Z pohledu Mary:
Ta je tvrdohlavá jako mezek! "Nikky!" zavolala jsem na ni a ona se zastavila. Společně jsme šly do parku. "Proč mu nechceš odpustit? Vždyť říkal, že tě nepodvedl," podívala se na mě bolestným výrazem. "Protože mu to nevěřím!" rozbrečela se.

O dva týdny později:
Z pohledu Carol:
Chystala jsem snídani. Vyrušil mě od této činnosti výkřik malé. "Tata!" rychle jsem opustila kuchyni. "Zayne!" skočila jsem mu kolem krku a malá se šťastně smála.

Z pohledu Mary:
Ráno jsem vstávala v šest. Chtěla jsem se nasnídat, ale k velkému překvapení jsem už doma žádné jídlo neměla. Oblíkla jsem si kalhoty připomínající pyžamo, bílé tílko, koženou bundu. Samozřejmě jsem nezapomněla na wayfarerky a conversky. Vzala jsem tašku, mobil,klíče a vyrazila jsem.
Cestou z obchodu mě překvapily davy holek, které se sunuly k letišti. Některé měly i transparenty. Jeden jsem si přečetla. Stálo tam 'Marry me Liam'. Nad ničím už jsem nepřemýšlela a rozběhla jsem se k letišti. Na běhání jsem docela dobrá a tak jsem v hale byla mezi prvními (škoda že těch prvních bylo asi dvě sta :D). Procpala jsem se dopředu a už jsem viděla kluky. Tašku s nákupem jsem hodila po jednom bodyguardovi a rozběhla jsem se za nimi. Ostatní bodyguardi si uvědomili že to jsem já (:D) a tak se mě ani nesnažili zastavit.
Běžela jsem halou a fanynky mi zřejmě záviděli. Doběhla jsem k nim a skočila jsem mu do náruče. "Mary!" nadšeně mě obejmul a líbnul mě do vlasů. "Jaktože jste tady?" pořád jsem se smála a nepřestávala jsem se na něho dívat. "Všem se stýskalo. A taky zrušili jeden koncert z technických důvodů," šibalsky se na mě usmál a následoval jeho obvyklý dotaz, "Jak ten čas využijeme?" zasmála jsem se. "Hmm, možná... Co třeba kino?" zatvářil se trošku zklamaně, ale pak souhlasil. Ostatní kluci už nedočkavě pokašlávali a jakmile mě Liam pustil, Harry mě bratrsky obejmul. Následovali i ostatní. A pak jsme se rozešli do svých domovů.


Z pohledu Nikky:
Někdy okolo desáté ráno, za mnou přišel Harry s tím že je táta doma. Řekla jsem mu že je to nesmysl a nevěnovala jsem tomu víc pozornosti. Najednou mě někdo chytil zezadu za boky, což doprovázel nadšený dětský výkřik. "Harry?" to jediné se mi dostalo z krku a okamžitě jsem se od něho odtáhla. Neuštědřila jsem si ani facku na kterou reagoval dost překvapivě. "Za co?" dotčeně se na mě díval a čekal vysvětlení.

Z pohledu Harryho:
Malej byl nadšenej, že jsem doma. Jeho nadšení bohužel nesdílela Nikky, která mi hned dala facku. "Za to, co mi děláš! Víš jak je ponižující vědět, že mě kdykoli a kdekoli s kýmkoli podvedeš? Co si o tom mám myslet? Že ti nejsem dost dobrá? Nebo dokonce, že se mnou jsi jen kvůli Harrymu?" hystericky na mě ječela a mě to bylo líto. Ale pravda je, že jsem ji podvedl jen jednou a to ostatní jsou jen kecy. "Nikky já tě vážně nepodved! To si zase vymyslela nějaká fanynka! Nikdy bych ti to neudělal, protože tě miluju!" dívala se na mě s neutrálním výrazem. "Já.. něco mi říká že ti mám věřit, ale... já... nejsem si jistá," podívala se na mě, "Nevím jestli ti ještě můžu věřit," podívala se za mě a pak odešla. Tohle jsem nechtěl. Ztrácím lidi na kterých mi opravdu záleží. Složil jsem hlavu do dlaní. "Tatííí," zakřičel od schodů Harry a skočil na mě. Obejmul mě: "Chyběl jsi mi!" přitulil se ke mně.

Z pohledu Vil:
Začínala jsem den jako každý jiný. Snídaně, hygiena, starání se o kluky. Zrovna jsem jim pouštěla pohádku, když práskly dveře. "Mary? Dneska jdeš nějak brzo," zavolala jsem, ale pak jsem zůstala překvapeně stát. "To ani nepoznáš svého snoubence?" vykulil na mě oči Louis, ale smál se. "Louisi!,"vykřikla jsem a vrhla jsem se mu do náruče. Políbil mě do vlasů, "Chyběla jsi mi!" Nasávala jsem jeho vůni a užívala jsem si to. Netrvalo to dlouho, protože si ho všimli kluci.

Sice je to Louis a Eleanor, ale musela jsem to sem dát! Jsou spolu krásnní :) (Samozřejmě, že i Vil je s ním krásná :D)
Z pohledu Nialla:
Marys Liamem mě večer pozvali na tv večer, ale nevím co budu dělat celej den.
Ve svém bytě jsem se nakonec svalil na pohovku a díval jsem se na svou sbírku filmů.

Z pohledu Elis:
Mary mě pozvala na tv večer. Moc se mi tam nechce, ale už jsem to slíbila.
Nevím co budu až do večera dělat. Nakonec zvítězila zaliba v malování. Sedla jsem si k oknu se skicákem a tužkou v ruce. Malovala jsem jeden zamilovaný pár.

Z pohledu Mary:
"Jak dlouho tady budete?" ptala jsem se Liama po kině v Nando's. "Na dva dny," přišla k nám číšnice a začala pištět. "Aaa, Liam Payne!" okamžitě bylo kolem našeho stolu tolik lidí, že se mi začínalo špatně dýchat. Pohladila jsem ho poruce a řekla jsem mu, že jdu ven. Než rozdal autogramy všem fanynkám bylo už okolo třetí.
"Promiň zlatíčko, vynahradím ti to," políbil mě.

V osm zazvonil zvonek. Jakmile jsem otevřela, vletěl dovnitř Niall a hned se pustil do brambůrek, které ležely v míse na stole. "Niallere! Nech ty brambůrky být, alespoň než přijde Elis, nemáme jich tady tři vagony!" uraženě si sedl a začal se s Liamem o něčem bavit. Během deseti minut přišla i Elis a tak jsme pustili Toy story 3 (Liam je hodně silnej, jinak by jelo Drž hubu!) Niall se pořád 'nenápadně' díval na Elis a naopak :D Vždycky mě to rozesmálo ve chvíli, když v tom filmu nic vtipnýho nebylo. Nakonec jsem to vzdala a odešla jsem o kuchyně. "Čemu ses pořád smála?" přišla za mnou Elis. "Tomu, jak po sobě 'nenápadně'koukáte," prstama jsem naznačila uvozovky. "Myslím že se mu líbíš," usmála jsem se na ni a ona znejistěla. "Myslíš? Já myslím že ne," začalo mi to šrotovat v hlavě. "Víš co? Jdi tam zpátky a já vás budu natáčet." Zasmála se a odkráčela směr obývák.
Niall i Elis odcházeli až okolo jedné. Hned jak odešli šla jsem se umít a spát. Liam mě následoval.


Ráno jsem se probudila v jeho náruči. Po dlouhé době to je krásný pocit. Přitiskla jsem se k němu ještě blíž. Položila jsem mu hlavu na hruď a poslouchala jsem jeho srdce. Pravidelně bilo a pak se najednou zrychlilo. V tu chvíli mi sáhl na zadek. "Dobré ráno," políbil mě do vlasů a podíval se na mě. "Dobré," políbila jsem ho na pusu a chtěla jsem vstát. Zadržel mě. Přitáhl si mě k sobě a políbil mě. Nebyl to něžný polibek, byl vášnivý a plný touhy. Podívala jsem se mu do očí a v nich byl zřetelně vidět chtíč. Znovu mě začal líbat a strhl mě zpátky na postel. V té chvíli mu zazvonil mobil. "To si ze mě dělají srandu!" zavrčel a zvedl to.
"Vážně Hrry lepší chvíli sis vybrat nemohl," nadával mu do telefonu. Já jsem se jenom zasmála a šla jsem se osprchovat.

Z pohledu Liama:
"Radši nebudu zkoumat co jsi dělal, ale mám problém,"řekl Harry a zněl nešťastně. "Jakej?" "Nikky si myslí že jsem ji podvedl," protočil jsem očima. "A ne snad?" "Jo, ale jen jednou! Kdo by to neudělal?" "Já? Hele Harry, tohle si musíš vyřešit sám. Musím končit, pozítří na letišti ahoj." Tipnul jsem to. Super no, Mary se šla osprchovat.

Z pohledu Mary:
Pustila jsem na sebe teplou vodu. Užívala jsem si dotek každé kapičky. Za chvíli jsem si začala zpívat. "Krásně zpíváš," Liam mě zezadu chytil za pas a kousal ušní lalůček. "Děsíš mě," otočila jsem se k němu čelem a políbila jsem ho. Během hodiny jsme dokončili to, co jsme přerušili kvůli Harrymu.
V poledne jsme si zašli na oběd a zase nás našly fanynky. "Ty jsou snad všude," zoufale jsem řekla Liamovi. "Taky mám někdy takovej pocit." "Někdy? To mě podrž! Já od té chvíle co s tebou chodím pořád!" zasmál se a políbil mě.

Z pohledu Harryho:
Liam mi s tím nechce pomoct. Musím to vyřešit něž odjedu. "Tata at" pokřikoval na mě Harry. Má roztomilý kukuč kterému se nedá odmítnout.

Na večer jsem naplánoval romantickou večeři. Vím že mě může odmítnout, ale zkusit jsem to musel.

Táááák, tady je další část :D (mám bliky co?) Nicméně, doufám že se líbí a potěšil by mě i nějaký ten komentář :) Danke, merci, thanks a ďakujem :D

P.S.: Asi jsem se zbláznila :D Tak mě omluvte....

Tady ještě obrázek krajiny. Ne, že bych si myslela, že jste ji nikdy neviděli, ale přijde mi, že s obrázky je to zajímavější :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama