Proti své vůli? dvanáctá část

8. května 2012 v 14:47 | Gabi |  Proti své vůli?

"Jsem těhotná, to mi je!" vykulil na mě oči a já jsem až teď pochopila, co jsem to řekla. "Cožeto jsi?" nechápal. "Nech to plavat," řekla jsem a odcházela do ložnice. Zastavil mě. "Ty jsi vážně těhotná?" teď už se usmíval. "Jo jsem. Zlobíš se?" "Proč bych se měl zlobit? Jsem šťastný!" chytil mě kolem pasu a zatočil se se mnou. "Miluju tě!" zakřičel snad na celý Londýn. Dala jsem mu prst před pusu. "Taky tě miluju!" políbila jsem ho.Z pohledu Louise:
Páni! Já vážně budu táta... A mě přišlo divný, proč mě Mary vyslíchala. Hned se musím pochlubit Liamovi. Vil si šla zase lehnout a tak jsem rychle zmizel.
"Zdarec Louisi, co ty tady?" hned se mě ptal. "Můžu dál? Je to hodně tajný," zatvářil jsem se tajemně a on mě pustil dovnitř. "Co jsi mi to chtěl?" zeptal se a sedl si vedle mě na gauč. "Budu táta!" rychle jsem řekl a sledoval jeho reakci. Začal se dusit jídlem co měl předtím v puse. Poplácal jsem ho po zádech. "Louisi, víš co ti udělá Mary až se to dozví?" vypadá to že má o mě strach. "Ty se o mě bojíš jo?" zasmál jsem se. "Já to myslím vážně!" "Já mám podezření, že o tom ví dýl než my. Včera mě na něco podobného připravovala v kavárně." On se začal smát a já jsem to vůbec nepochopil. "To je mrška," vydal ze sebe mezi smíchem. "Hahaha, myslíš že bych ji měl požádat o ruku?"řekl jsem a on se okamžitě přestal smát.

Z pohledu Liama:
"Myslím že bys měl, ale nezapomeň že má zítra 18," řekl jsem mu a doufám že to pochopil. "Skvělej nápad! Ale teď už letím, díky kámo!" poplácal mě po rameni a odešel. Sedl jsem si zpátky na gauč a zapl tv. Zrovna dneska mám volno a Mary musí mít zkoušku! No co počkám na ni. Seděl jsem u ní až do dvanácti, pak jsem si došel do kuchyně pro jídlo a zase se posadil zpátky. Na MTV dávali náš klip. Hmm, jsme docela dobří. Musel jsem se svému toku myšlenek zasmát. "Už jsem doma!" ozvalo se za hodinu a půl od dveří. "Ahoj lásko," zavolal jsem za ní a vstval z gauče. "To mi chceš říct, že si se tady celej den válel?" vykulila na mě oči, ale smála se. "Tak co jinýho jsem měl dělat?" teď už ale dostala záchvat smíchu. "Já nevím, třeba... jsi mohl umýt nádobí nebo utřít prach. Hodně by mi to pomohlo, když teď skoro nejsem doma," mluvila naprosto vážně. "Promiň, mě to nenapadlo," provinile jsem se na ni usmál a šel jsem ji obejmout a políbit. "Žádná pusa!" řekla přísně a jemně mě pleskla po tváři.

Z pohledu Mary:
Pleskla jsem ho po tváři a šla jsem se osprchovat. Když jsem vylezla ze sprchy oblíkla jsem si Liamovu modro-bílo kostkovanou košily a kalhotky. Nemám moc náladu dělat ze sebe kdoví co, protože jsem děsně nervozní z premiéry. Mé premiéry. Mám pocit, že ten text absolutně neumím. Vylezla jsem z koupelny, vytáhla si text a začala chodit z jednoho konce obýváku na druhej. Pálily mě záda. "Liame, můžeš sledovat něco jinýho než mě?" uštěpačně jsem se ho ptala. "Tak když mi chodíš před televizí!" tomu jsem se musela zasmát. "Tak já jdu chodit jinam!" řekla jsem nakonec a šla jsem chodit do ložnice. Netrvalo to dlouho a někdo mě chytil za boky a začal mě líbat na krku. "Ty jsi hrozný rozptylovač!" řekla jsem mu mezi smíchem (jsem hoooodně lechtivá na krku) "Netvrď že ti to vadí!" "Neříkám že mi to vadí, jenom mě to ruší!" "Tak to polož a už tě to rušit nebude!" "Ale já to neumim a zítra je premiéra!" "Vždyť už se to učíš celých šest měsíců! To musíš umět! Pojď se se mnou dívat na telku.." udělal na mě psí očka. "Dobře, ale žádnej fotbal, jasný?" "Jasný!"

Omlouvám se za chyby :) Díky že to čtete :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama