Květen 2012

Sorry lidi...

25. května 2012 v 10:40 | Babi
Takže, moc se vám chci omluvit za svou budoucí nepřítomnost, ale rodiče mi zakázali počítač na základě nechození na zaplacené obědy. Pokud se někdy dostanu na pc,pokusím se něco přidat. Nyní pracuji na nové vícedílovce a jednodílovkách. Pokud se mi podaří Nikki bude přidávat i za mě. Díky za pochopení... Vaše Gabi


Změna o 180°

22. května 2012 v 19:18 | Gabi


"Ejj, to bylo moje pití, Harolde!" vykřikla jsem. Dneska ho potřebuju opravdu nutně.
Abyste pochopili, už od pěti let kamarádím s Niallem Horanem. Když šel do X-factoru, přihlásila jsem se na jednu školu v Londýně. Přijali mě a Niall uspěl. Po čase mi nabídl ať bydlím s ním a jeho kamarády. Kývla jsem mu na to. Všechno šlo hladce až do teď. Zjistila jsem, že už ho nemám ráda jako kamaráda, ale jako něco víc a zrovna dneska jsem se mu to chystala říct. Dneska je narozeninová party Louise. Od začátku už Nialla hledám, ale nikde nenacházím a tak tady teď sedím s Harrym u baru....
"Claire, pojď si zatančit," vyzval mě už přiopilý Harry. Neříkám že taky nejsem přiopilá a právě to se mi později vymstí... Ale co, nebudu předbíhat.
"Ty jsi přišel o rozum, chceš nám zlámat nohy?" Jako by si někdy nechal říct. Chytil mě za ruku a už jsme stáli na parketu. Jako naschvál začali hrát Someone like you. Harry si mě k sobě přitáhl. Pořád jsme si koukali do očí. Sem tam jsme i něco prohodili. Zničeho nic mě chytil za zadek a přiblížil se ke mně. Na tváři jsem cítila jeho dech a jeho ruka svírala můj zadek pořád pevněji. Jeho rty zkroucené do úsměvu mě neuvěřitelně přitahovaly. On zřejmě prožíval s mými rty totéž, protože mě na ně něžně políbil. Omotala jsem mu ruce kolem krku a prsty jsem mu zajela do bujných kadeří. Zapojila jsem do naší hry ještě jazyky. Hned mě napodobil a naše jazyky sváděly boj o nadvládu. "Oh, Harry..to," nedořekla jsem, jazykem mi přejížděl přes spodní ret. Než jsem si stačila uvědomit, že jdeme pryč, stáli jsme u něj v pokoji. Zamčel za námi dveře.

Konečně doma.

21. května 2012 v 20:18
Tohle je 13+ takže opravdu otevírat jen ti, co těch třináct mají ;) Díky...


Proti své vůli? sedmnáctá část

21. května 2012 v 17:22 | Gabi |  Proti své vůli?

Z pohledu Mary:
Ta je tvrdohlavá jako mezek! "Nikky!" zavolala jsem na ni a ona se zastavila. Společně jsme šly do parku. "Proč mu nechceš odpustit? Vždyť říkal, že tě nepodvedl," podívala se na mě bolestným výrazem. "Protože mu to nevěřím!" rozbrečela se.

O dva týdny později:
Z pohledu Carol:
Chystala jsem snídani. Vyrušil mě od této činnosti výkřik malé. "Tata!" rychle jsem opustila kuchyni. "Zayne!" skočila jsem mu kolem krku a malá se šťastně smála.

Z pohledu Mary:
Ráno jsem vstávala v šest. Chtěla jsem se nasnídat, ale k velkému překvapení jsem už doma žádné jídlo neměla. Oblíkla jsem si kalhoty připomínající pyžamo, bílé tílko, koženou bundu. Samozřejmě jsem nezapomněla na wayfarerky a conversky. Vzala jsem tašku, mobil,klíče a vyrazila jsem.
Cestou z obchodu mě překvapily davy holek, které se sunuly k letišti. Některé měly i transparenty. Jeden jsem si přečetla. Stálo tam 'Marry me Liam'. Nad ničím už jsem nepřemýšlela a rozběhla jsem se k letišti. Na běhání jsem docela dobrá a tak jsem v hale byla mezi prvními (škoda že těch prvních bylo asi dvě sta :D). Procpala jsem se dopředu a už jsem viděla kluky. Tašku s nákupem jsem hodila po jednom bodyguardovi a rozběhla jsem se za nimi. Ostatní bodyguardi si uvědomili že to jsem já (:D) a tak se mě ani nesnažili zastavit.
Běžela jsem halou a fanynky mi zřejmě záviděli. Doběhla jsem k nim a skočila jsem mu do náruče. "Mary!" nadšeně mě obejmul a líbnul mě do vlasů. "Jaktože jste tady?" pořád jsem se smála a nepřestávala jsem se na něho dívat. "Všem se stýskalo. A taky zrušili jeden koncert z technických důvodů," šibalsky se na mě usmál a následoval jeho obvyklý dotaz, "Jak ten čas využijeme?" zasmála jsem se. "Hmm, možná... Co třeba kino?" zatvářil se trošku zklamaně, ale pak souhlasil. Ostatní kluci už nedočkavě pokašlávali a jakmile mě Liam pustil, Harry mě bratrsky obejmul. Následovali i ostatní. A pak jsme se rozešli do svých domovů.

Máme zrušit FF ?

21. května 2012 v 16:19 | Nikki
Ahoj děcka,s Gab jsme se rozhodli že zrušíme náš FF protože nevíme jestli to stojí za to to zveřejňovat:) pokud chcete tak hlasujte :) udělá nám to radost :) !! Ale pozor,možná jej budeme přidávat jednou týdně nebo až si o něj řekne pár lidí ;) ! (Myslímě příběh z rubriky One Direction (F-F))

Admins-Nikki

20. května 2012 v 14:49
Ahoj :). Jsem vaše Adminka Nikki - Nikola Matějková.Děcka mi říkají Nikki,Nikčo,někdy i Nikouši :) . Je mi 13 let.Nerodila jsem se 1.9 ( ano,vím že je to to nejhorší datum :D :D ) 1998 v Brně kde teď bydlím.Mám jednu starší sestru Verču - 18.Studuju stejně jako vaše Adminka Gabi na gymplu ve Šlapanicích,taky v Sekundě.Můj charakter: jsem dost naivní :D (Gabi ví nějaké případy :D :D ) urážlivá a hodně rozmazlená ;). Ale myslete si o mě co chcete ;) ! Zajímá mě sport,hokej,fotbal,tanec...někdy is ráda zazpívám :'D
K 1D sem se dostala přes youtube.com a nakazila jsem i Adminku :D Nejraději mám Harryho a Louise. Ale ostatními neopovrhuji ;) . Jako správný Directioner miluju všechny :) . Jsem ta úchylnější :DProti své vůli? šestnáctá část

19. května 2012 v 17:44 | Gabi |  Proti své vůli?

Vstoupila jsem do místnosti za sklem a rozhlížela jsem se po všech dětech. Můj zrak se zastavil na cedulce Tomlinson. Tobias a Ian Tomlinson. Při pohledu na ty dva malinké klučíky, kteří se podobali každý jednomu rodiči, se mi chtělo brečet štěstím. Zírala jsem tam na ně a chtěla jsem tam za nima jít a pochovat si je, ale zrovna spali. Pak jsem si uvědomila, že jsem Louisovi ještě nezavolala. Vytočila jsem Louiho číslo a po prvním pípnutí to vzal. "Tak co? Všichni v pohodě? Jací jsou kluci? Jak se má Vil? Dáš mi ji k telefonu," schladil mě jeho vodopád otázek, takže jsem ho přerušila. "Louisi stop!" zmlkl a poslouchal. "Kluci jsou krásní a všichni v pohodě, teda až na tebe," zasmála jsem se. "Vyfoť mi je až budeš moct a nezapomeň vyřídít Vil že ji miluju. Teď už zase musím běžet, kluci beze mě nemůžou zpívat věčně." "To chápu, zatím se měj," položila jsem mu to a šla jsem si sednout k Vil.

Táákže, takhle zhruba budou časem vypadat, akorát jeden bude modrookej blonďák a druhej zelenookej brunet (píše se to tak? zní to směšně :D)

Z pohledu Louise:
Byli jsme na začátku Up all night když mi konečně zazvonil mobil. Omluvil jsem se klukůma za nesouhlasného pištění fanoušků jsem odešel do šatny.
Sesypal jsem na Mary hromadu dotazů. Na všechny bleskově odpověděla a tak jsem se mohl vrátit na podium. Kluci dozpívali a tak jsem oznámil světu, že jsem už půl hodiny otec. Fanynky ječely nadšením a kluci mě objali.

Admins - Gabi

18. května 2012 v 21:39 | Gabi
Táákže, jakožto admin tady o sobě něco málo napíšu :D

Jmenuju se Gabriela Pašová, děcka u nás ve třídě mi říkají, buť Goblo, Gobline a nebo Pašíku, ale nejraději mám Gábi nebo Gabi :D Narodila jsem se 10.9.98. Žiju v takové malé vesničce se zhruba 900 obyvately, která se jmenuje Jiříkovice. Mám tři sourozence (Bratr 15 a sestry 7 a 4). Něco k mému charakteru. Jsem hoodně naivní, drzá, znětlivá.. atd. Prostě, všechno špatný :D Někdo říká, že jsem empatická, ale co já vím :D Studuju na osmiletém gymplu ve Šlapanicích. Jsem v sekundě. btw. Sekunda je neeej :D Zajímá mě hokej, florbal, ale na sport jinak moc nejsem.
Jak už asi víte, mám ráda 1D :D Nejraději mám Liama a Nialla. Na 1D mě poprvé upozornila moje kámoška Nikki (Admin, doufám, že se mi podaří ji donutit, taky o sobě něco napsat :D) zhruba v Lednu. Ze začátku mě moc nebrali, ale jak jsem sledovala ty videa a tak, úplně jsem jim propadla. Teď už moje nadšení není tak velké jako v Únoru, ale pořád jsem Directionerka :D Momentálně, mám rozdělanou novou jednodílovku a pořád ještě píšu Proti své vůli?.

Moc děkuju všem co na náš blog chodí a doufám, že i nadále chodit budou.

S pozdravem Gabi XD