Cesty všemi směry

9. dubna 2012 v 14:07 | Gabi a Nikky |  Životní šance (ukončená)

rok 2015:
První kapitola- Cesty všemi směry

G: "Cože"zírala jsem na Julču vyjeveně, "Jak to myslíš, že nepřivezou jídlo do restaurace?" "Majitel říkal že teď nemají žádný volný náklaďák." "A co náš?" "Taky ne." Náš hotel je už v Londýně hodně známí a tak máme čímdál víc práce. Už to budou dva roky, co jsme začaly s podnikáním.
"Promiňte holky, jsem hrozně nervozní z příjezdu 1D." Včera se nám nahlásili a chtějí tady zůstat celý týden.
V tom přišla Nikky, "Je tu dost práce tak tu jen tak nestůjte. Domluvím dovoz jídla, přecejen ta oslava bude v Nightku." Na první pohled jsem zírala kde se v ní ten temperament vzal. Asi je stejně nervozní jako já, možná i víc. To už je ale vážný. "No dobře ajak to chceš zařídit?" "Úplně normálně, zavdám jednomu známýmu. Ten si s tím poradí!" "No dobře, je to jen na tobě, a doufám že se na tebe můžu spolehnout, už nám nezbývá moc času, jenom pět dní! Víš jaká je to chvíle?" "Jasně že vím, spolehni se na mě!"
N: Julča na nás zírala trochu nechápavě. Asi ji trochu štve, že bude ta party v Night clubu. Tak jsem jí řekla že "Člověk" jako je Niall je v restauraci nebezpečný. Vždyť by v lednici nic nezůstalo! Julča se trošku přišklíbla a odešla. "Nebyla jsem na ni zlá?" "Neboj, nebyla, jen to moc prožívá jako my ostatní, ale teď zpátky do práce! Když už jsme u toho, objednala jsi ty konfety?" "Ups, už jdu na to!" "No proto!" Všechno musí být perfektní, třeba se ten ONEN večer něco stane, něco neuvěřitelného.
Šla jsem do klubu uklidit a najednou někdo zazvonil.
Stáli tam kluci z 1D, ale nebyl tam Harry.
"Co potřebujete kluci?" málem se mi podlomila kolena. "Přišli jsme říct co budeme chtít za služby!" Niall však namítal, "Já jsem se přišel najíst!" měla jsem co dělat abych nevybouchla!
Mezitím co Niall jedl, řešili jsme co tam chtějí. Zayn chtěl odlehčit situaci a tak říká: "Čepišky!" Málem mě to položilo!
"A jaký by jste chtěli dort?" "Musí mít bílou, fialovou a světle zelenou barvy a na něm velkou 21 a prskavky a konfety." "To nebude problém a jak by měl být velký?" Naši debatu slyšel Niall a povídá: "Dostatečně aby zbylo i na potom!" Teďka už jsem se ale neudržela...... naštěstí se kluci tomu jedlíkovi smáli tak, že mě nebylo slyšet. Jsou moc fajn. Nechovají se vůbec jako ti ostatní snobáci! Jen škoda že tu není Harry.
V tom přišla Gabča a ptá se co řešíme. "Nechcete něco k jídlu?" "Jídlo?" vyvalil oči Niall, "Dal bych si." Ou, už zase! "No, už je na čase abychom šli, už se těšíme na párty!" Zayn: Party Rock! Louis: Yeeep! "No tak nic, už jdeme!" "Mějte se kluci!" Niall: "Už se těším na dlabanec!" "Díky Gábi, ale my už musíme, možná se zastavíme i zítra."
"Cvak"
G: Už odešli, už je tu mrtvo, chybími Niallova hladnost, nechápu jak může být tak hubený když tolok jí! Neuvěřitelné!
"Tak co Gabi, jak se těšíš na party?" "Ani nevíš jak! A třeba se mezi tebou a Harrym něco stane!" "To by se mi líbilo." "Hlavně nezapomeň ostatním ohlásit tu poradu." "Neboj, všichni tam budou."Pomalu jsem se odebírala do kanclu, když jsem si všimla že nám z mísy v hale zmizelo všechno ovoce. "Ach ten Niall"povzdechla jsem si a poslala jsem Claire doplnit to a zmizela jsem za dveřmi kanclu.

Mezetím v Nightku:
N: "Jamie, kdy dovezou to zboží?" "Myslím že říkali kolem třetí." "Dobře, pak pro mě přijď" Šla jsem do kanclu, za pár minut má začínat schůze. Když jsem procházela halou, míjela jsem Claire jak doplňuje ovoce. To byl určitě Niall!
Vešla jsem do kanclu. Všichni už na mě čekali a proto hned začala: "S Nikky jsme se shodly na tom, že by si Julča a Monča zasloužily povíšení." "Jak to myslíte?" překvapeně na nás zíraly. "Monča bude řídit hotel v Atlantě (časovej posun -6hod.) a Julča v Tokyu (+8 hod.)"obě vytřeštily oči, "To jako vážně?" ptaly se nevěřícně, "Jděte si sbalit věci zítra vás čekají!" Holky zamávaly a vyběhly ven.
G: "Neměly jsme je tady ještě tenhle týden nechat?" začala jsem pochybovat o správnosti našeho rozhodnutí." "Jasně že ne, už jsem najmula nové zaměstnance. Ozvalo se zaklepání. "Promiňte, zrovna přivezli to zboží." "Hned běžím,"odpověděla Nikky a ještě se na mě podívala,"Neboj, všechno zvládneme i bez nich," usmála se a odešla.

G: Dnešek byl docela klidný a stihli jsme brzo udělat všechno potřebné a tak jsme mohli jít domů už v pět a ještě se podívat na učení. "Nesnáším zkoušky," podotkla jsem už rozvalená na své postely. "Já taky,ale už příští týden bude po všem." "To jo, už aby to bylo.

N: "V kolik zítra končíš?" "Ve dvanáct a půjdu rovnou do hotelu." "Já končím až ve tři a pak tam za tebou dojdu." Šla jsem se osprchovat a spát. Zdálo se mi o Harrym.

Další den,15:30 Hotel
"Tak jak ti to dopadlo?" ptala se mě Nikky, "udělala jsem to, a ty?" "Taky tak. Stavovali se tady kluci?" "Ne, ještě včera večer letěli na Island." "Hmm, a já se těšila že ještě přijdou." "Vrátí se v sobotu okolo šesté." * píp,píp *ozval se mobil. "Nik, píše Julča" "Co píše?" "Díky za povíšení, ten hotel je úžasnej, s pozdravem Julča."

Omlouvám se za případné chyby a byla bych potěšena kdyby jste mi napsali jestli se vám to líbí :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama