Prolog aneb jak to všechno začalo

9. dubna 2012 v 10:59 | Gabi |  Životní šance (ukončená)

Tenhle příběh je z tříleté budoucnosti, byla bych ráda kdybyste mi do komentářů napsaly jestli s tím máme pokračovat. Díky


Prolog -rok 2012

"Vaše babička, vám odkázala svůj prosperující a hodně slavný hotel v Londýně. Jediná podmínka je, že musíte studovat." Oznámil Gabriele a Nikole notář. Obě už májí po škole a tak se vypravily do Londýna převzít vládu nad hotelovým impériem jejich Babi. Vzaly sebou své dvě kamarádky Julii a Moniku.

Nikki:
Vyrušil nás vrátný John. "Ehm ehm, Nějaká skupina mladíků s vámi chce mluvit." "Kdo to může být?"
Protože jsme byly zvědavé v hale jsme byly v rekordním čase. "O můj bože," řekly jsme naráz, " Je to vážně 1D nebo se mi to zdá?"ptala se Julča. Gabi a já jsme se vydaly za nimi a Julča a Monča zůstaly stát jako přikovaný.
"Hi, you are the director of the Hotel?" "Yes, we are. Can we help you with something?"
"Ano to můžete. Recepční nám tvrdí že máte plno..." "Marku, pust mě k tomu"řekla Gabi. Smutně se na mě koukla a pokrčila rameny. "Opravdu nemáme místo, ale za půl hodiny by měla Katty Perry opustit apartmá a pak je volné. Počkáte?" "Katty Perry," vyšlo jim zaráz z úst. "Co je na tom divnýho?"dotčeně se ptala Gab a já si všimla jak po ní pokukuje Niall. "Právě je zvláštní, že už se vám tady ubytovávají hvězdy a to existujete teprve.... měsíc?" "Takže, vraťne se k tomu ubytování. Počkáte než Katty odjede?" znovu se ptala Gab už trošku nervozně. "Počkáme, když nám budete dělat společnost," prohlásil s úsměvem na rtech Harry. "Nikky zůstaneš s našimi hosty? Já ještě musím zařídit to zboží a tak." "Jasně,"sledovala jsem reakci Nialla, zatvářil se dost smutně. "Tak už běž ať se sem brzo vrátíš,"poplácala jsem ji po zádech a ona odešla. "Jak se jmenujete?" "Já jsem Nikola ale říkají mi Nikky a tamto je Gabriela ale říkáme jí Gabi. A támhle ty dvě jsou Julie a Monika." "Hmm, a proč tam tak stojí?" "Jsou vaše velké fanynky," zasmáli jsme se všichni.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Phamuše Phamuše | 16. dubna 2012 v 18:34 | Reagovat

Dobrý blog,takže je super

2 Gabi Gabi | 16. dubna 2012 v 19:02 | Reagovat

Četlas to vůbec? XDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama