Nejlepší den v životě

10. dubna 2012 v 15:41 | Nikki |  Životní šance (ukončená)
,když vešla Gabča s Niallem.Vypadali spokojeně." Myslíš že jim to vyjde ? " zeptala jsem se opatrně Harryho." Možná ",usmál se a políbil mě."A co Liam,Louis a Zayn ? Ti nikoho nemají ? " "Zayn se včera s jednou rozešel,Liam má Danielle a Louis má Elleanor.Jenom já a Niall jsem volní. " usmál se a mrkl na mě.To už ale přisedali ti dva. " Dobré ráno ! " "Dobré " "Jak jste se vyspali ? " "Výborně,vy žřejmě stejně " všichni se začali smát. "Kde jsou ostatní kluci ? " " Na recepci nechali vzkaz že se vrátí až kolem osmé.Asi šli někam s holkama." " Toho by jsem měli nějak využít ! Nechtěly byste jít do kina ? " " MOc rády ale ještě se musíme stavit doma.Takže sraz v jednu před hotelem ? " "OK. " S Nikki už jsem se začaly zvedat,ale Harry ji ještě chytil za ruku,políbil mě a do ucha mi pošeptal : " Nenechej mě tu dlouho čekat nebo zešílím." Niall se však nechtěl nechat zahanbit a tak políbil Gabi.

Doma s Gabi
"Co jste všechno v noci dělali ? " "Můžeš hádat Gab ! "

V jednu jsme stály před hotelem ale kluci nikde."To by mě zajímalo co je zdrželo " lamentovala Nikki. A v tom zazvonil telefon."Nialle,kde jste ? " "Já a Harold už jsem na cestě do kina,přijede pro vás auto. " "Hmm,díky,hlavně že se řeklo sraz před hotelem ! " zlobila se Nik.Zhruba za pět minut přijelo auto a v něm byli kluci. " Promintě že jsme nečekali před hotelem,ale chtěli jsme vás překvapit." Zase ty jejich sladké úsměvy. " Fajn,odpuštěno,ale už nám to nedělejte ! "
Vzali nás na film navždy spolu.Byl úžasný,ale ještě lepší bylo to,že nás celou dobu objímali.Když film skončil,zeptal se mě Niall : " Líbil se ti ? " "Línil,ale ještě víc se mi línilo že jsem na něm byla s tebou ! " usmála jsem se na něj a on mě naoplátku políbil.Harry byl celý film nervózní,když film skončil,chytil mě za ruku,podíval se mi do odčí a zeptal se mě : " Nikki,chceš.....chceš... . Nešlo mu to říct,ale potom sebral odvahu a zeptal se mě na otázku na kterou jsem čekala celý život." Chceš být moje přítelkyně ? " " Chci ! " Harry se rozzářil a objal mě.Neváhala jsem a políbila jsem ho.Pořád se mi to nechtělo věřit.Opravdu se mnou chce chodi superstar.Na světě jsou jinačí dívky a on si vybral zrovna mě !
S Niallem se na nás dívali. " Zdá se,že mu to vyšlo " usmál se Niall. "Dívej jak je Nik šťastná ! " vydechla Gabi nadšeně.
Niall vypadal trošku...no...prostě vypadal že se mě na to chce taky zeptat.Ale asi čeká ne lepší chvíli. " Co jsi tak zamyšlená Gab ? " zeptala se mě zvědavě Nikk. " Řeknu ti to potom,neboj . " Já a Gab už jsem museli jít ale kluci protestovali. " A to jako nemůžeme jít s váma ? " " No...teoreticky by jste mohli " odvětila Nik. " Super " rozzářil se Harry.

V Hotelu po hodině
*Ťuk Ťuk* " Kdo je tam " To jsem já Gabi " "Promiň Nik " " No tak co tě teda trápí ? " " Mám pocit že o mě Niall nestojí tolik jako Harry o tebe " " Z tohohle máš strach ? Ničeho se neboj.Je to jen stydlín,jestli chceš tak s ním promluvím. " " Díky díky díky ! " ... " Niallere ? " "Ehm,ano ? Nemusíš tak křičet já tě slyším ! " " Tak promiň no,potřebuju se tě na něco zeptat.Teda jestli tě nějak neotravuju. " Neotravuješ,jen se ptej " " Ok,tak čím začít.Gab je na tom teď dost špatně protože neví jestli o ni stojíš " " Co je to proboha za hlouppu otázku ? Jasně že o ni stojím.Jen si to potřebuju naplánovat aby to bylo promyšlený,nechci si to tahat z rukávu jako Hazza ! " To ovšem slyšel Harry a vůbec se mu to nelíbilo. " Já to aspoň nechci prodlužavot jako někdo ! " Přišel ke mě zezadu,obejmul mě kolem pasu a políbil mě na krk. " No, a já zase nějsem nadrženec jako někdo Harry ! " Já nejsem nadrženec,jen jsem moc zamilovanej ! Ty seš zase nenažranec ! " "Hmm,já to ale uznávám ! " "Kluci,mě tak baví ty vaše hloupý hádky ! " " My se nehádáme, my jen diskutujeme ! " V tom přišla Gab,ale jakmile přišla,.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama