Noc

9. dubna 2012 v 18:42 | Gabi a Nikky |  Životní šance (ukončená)

Noc

G: V sobotu ráno mě probudil déšť. "Jak je asi na Islandu,"pronesla zamyšleně Nikky a koukala se ven z okna. "To nevím, ale můžeme doufat že pěkně aby se nám nenachladili." Odešla jsem se do koupelny trochu zkulturnit. Když jsem vyšla Nikky ještě ležela. "Šup, vstávat, ale rychle, musíme ještě dochystat tu oslavu a uklidit pokoje." "Vždyť už letím!"

Za deset minut už jsme byly v hotelu. Nikky odešla do Nightka a já ještě zůstala na recepci. Za pár minut se Nikky vrátila. "Ti volové nám neposlali ty konfety,"zanadávala Nikky, "co budeme dělat?" "Zajeďte je koupit!"navrhl John. "To je skvělej nápad! Díky Johne,"poděkovala Nikky a už zmizela hlavním vchodem.

N: Už jsem projela tři obchoďáky, ale nikde je zrovna nemají. Zadrnčel mi mobil. "Co je Gabi?" "Už jsi koupila ty konfety?" "Nikde je nemají." "Hmm, jestli je do hodiny nenajdeš, tak se na to vykašli, beztak si toho nevšimnou." "OK, zatím čau."

G: "Krucinál,"zaklela jsem omylem nahlas. "Co se dějě?" ptal se hned John a tázavě se na mě díval. "Ještě nemáme ty konfety,"povzdechla jsem si. "To je ovšem strašné,"řekl ironicky John a usmál se. "To není žádná sranda Johne,"vyštěkla jsem a nakvašeně odešla k pokojům a začala je kontrolovat a upravovat.

N: "Konečně,"vydechla jsem a valila dál k Nightku. Když jsem vešla seděla tam Gabi. "Co se děje?" "Ještě nenapsali jaký chcou menu!" "Tak je překvapíme,"šibalsky jsem se na ni podívala a dodala: "Niall sní stejně všechno!" začaly jsme se smát jako smyslů zbavené. "Ale teď zpátky do práce!" Pustily jsme se do práce a za dvě hoďky jsme byly hotové. Podívala jsem se na hodiny. Páni už je šest. "Doprčic, neposlala jsem na letiště auto!"začala jsem panikařit. "Nikk, v klidu, já jsem to domluvila s Johnem, poslal pro ně limuzínu." "Uf, ale mohla jsi mi to říct dřív." "Promiň já zapomněla. Už bychom měly jít do haly, myslím, že právě přijeli."

G:Měla jsem pravdu. Zrovna když jsme vyšly z Nightka oni vstupovali zadním vchodem. " Ahoj děvčata" řekl uličnicky Harry, "doufám že se máte dobře,"usmál se a mrknul na Nikky. "Ahoj, moc rádi vás vidíme," pozdravili ostatní a hleděli nechápavě na Harryho, který ještě pořád zíral na Nikk která pozorovala podlahu. "My vás taky rády vidíme,"šťouchla jsem do Nikk aby se na ně podívala, "když dovolíte ukážeme vám vaše pokoje," nabídla jsem, "určitě jste po letu unavení." "Já jsem chtěl jít dneska do Night klubu,"namítl Harry. "Dneska je z technických důvodů zavřený,"odpověděla rychle Nikky. "Škoda," pronesl zklamaně. "Doprovodíte nás teda k těm pokojům? Rád bych stihl večeři,"pronesl značně nervozní Niall a všichni jsme se začali smát. "Jasně,"odpověděla jsem když už jsme se zklidnily.Když jsme ubytovaly kluky sešly jsme na večeři. "Viděla jsi jak po tobě koukal Harry?" nadhodila mi Gab. Vrátila jsem jí to stejným stylem: "Viděla jsi jak se po tobě koukal Niall?" smály jsme se než nás vyrušil něčí hlas. "Co je tady tak směšného dámy?" Gabča se polekala a začala se dusit. "Jestli mi tohle ještě jednou uděláš asi tě zastřelím,"řekla mu výhrůžně, pak se ale ozvalo Niallovo naříkání: , "Kde je jídlo?" "Sedněte si tam k tomu stolu, ten je pro vás rezervovanej a já skočím pro obsluhu," řekla Gabča a zmizela v kuchyni. "Dneska ti to sluší,"pošeptal mi do ucha Harry a šel si sednout.

"Copak ti asi šeptal?" vyzvídala Gabi která se už vrátila. "Ale nic." "To ti mám jako věřit? Vždyť jsi červená jako rajče a to je moje parketa," řekla mi a usmála se, "No tak Nikky řekni mi to." "Ne a nečekej že to ze mě dneska dostaneš."

Liam: "Hej Harry, odtrhni už od ní ty oči nebo jí vypálíš díru do obličeje," tlemil se Louis, "Pro tebe to platí taky Nialle,"dodal Zayn, " a navíc ti chládne jídlo." Niall se hned otočil a začal dlabat. * Crrrrr * rozlehlo se skoro prázdnou restaurací. Byl to telefon holek. Nikky se zvedla a se zasmušilým obličejem a za doprovodu Gabi vyšla ven.

"Tak co holky? Jak se vám vede?" "Je to tu super, jen škoda že tu nemám ani jednu z vás." "Jono,"řekly holky trošku zklamaně, protože se na kluky těšily, ale je to jejich věc, souhlasily s tím, musely vědět do čeho jdou. "No nic holky, musíme jít jsou tu kluci, my už musíme. A hodně štěstí v nové práci." "Ahoj."N: Byla asi půlnoc a já s Gabi jsme seděly u recepce. Nešly jsme domů, nemohly jsme usnout. Zrovna šel dolů Harry a Niall. "Co tady tak sedíte? Je už pozdě, nemáte být náhodou doma?" "Jo, máme, ale nemůžeme usnout, máme strach jestli se to povede." "Ničeho se nemusíte bát!" odvětil Niall, " Ještě jste nepokazili ani jednu party, takže buďte v klidu." "Je už pozdě, nechcete se jít vyspat?" "Jo, a kam asi?" řekla Gabi. "Nooo...... můžeš si to domyslet." "Já to beru!" řekla jsem. "Jdeš taky Gabi?" No, já nevím," stydlivě se usmála. "Prosím, já se tam sám bojim, a jestli ti jde o to, že je to brzo, tak nezapomeň že už se známe dva roky." "Tak teda jo," znovu se usmála. "Super!"

*To je neskutečný! Tohle se vážně stalo? * Pomyslely jsme si. Ale to už jsme se pomalu ubíraly do jejich pokojů.

Když byly asi tři ráno, probudila jsem se a šla zaklepat na Gabi, ta seděla na chodbě a dívala se na mě těma svýma skleněnýma očima. "Co ti je Gab?" "Prostě je neuvěřitelný že se to stalo." "Jo no, ale je to supr že zrovna oni!" Jelikož jsme mluvily docela nahlas, tak se šli kluci podívat co je to za hluk a nestačili se divit. Harry si ke mně sedl a objal mě. Chvilku jsme tam jen tak seděli a pak přišli i ostatní. Zayn si stoupl k nám a říká: "Já chci taky holku." "Lepší lidi," řekl Harry a zase mě políbil.

Myslela jsem si že je to vztah na jednu noc, ale ve vzduchu něco je! "Já už asi půjdu do postele, deš taky?" zeptal se mě Harry. "Jasně, nenechám tě tam přece samotnýho." V tom ho ale zastavil Liam. "Myslíš to s ní vážně?" "Proč si myslíš že ne?" "Protože znám takový holky." "Ona není taková jak si myslíš." "Fajn, je to tu jen na tobě, až tě opustí, tak jsem tě varoval!" "Nech si ty kecy!"odvětil Harry a šel se mnou do pokoje. Liamovi sklaplo. Nevěděl co na to má říct. Asi ho štve že tu nemá svoji Danielle. "Já už asi taky půjdu."řekla Gabi. Niall však protestoval. "A co já?" "No snad deš taky ne?"usmála se na něho. "Se ví." Odešla jsem s Niallem a v obětí jsme usnuly.G: Ráno mě probudily něžné dotyky na rukách a krku. "Dobré ráno, vypadáš nádherně,"věnoval mi ten nejsladší úsměv na světě. "Dobré, ty ještě nejsi na snídani?" "Přece tě tady nemůžu nechat samotnou." Bože, ten je tak sladkej! Zakručelo mu v břiše. "Myslím, že už je čas na snídani," řekla jsem s úsměvem a rychle vstala z postele. "To jo"

N: S Harrym už jsme seděli u snídaně když.....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Naty Naty | 9. dubna 2012 v 20:46 | Reagovat

Kdyyy? Kdyyž?! Když co? :DD Piš dále!:D

2 Gabi Gabi | 9. dubna 2012 v 21:03 | Reagovat

[1]: dneska už to asi nestihnu ale zítra by měla napsat Nikky ;)

3 Nikki Nikki | 9. dubna 2012 v 21:23 | Reagovat

jistě,zítra napíšu :D NIkki ;)

4 Phamuše Phamuše | 16. dubna 2012 v 19:52 | Reagovat

No Gábi

5 Gabi Gabi | 17. dubna 2012 v 6:11 | Reagovat

:DDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama