Party

11. dubna 2012 v 20:02 | Gabi |  Životní šance (ukončená)

Čtvrtá kapitola- Party

N: …,ale jakmile přišla, rozpustili jsme se. "Co se tu dělo Nikky?" "Řešila jsem s Niallem tebe a pak přišel Harry." "A na co jsi přišla?" "Nech se překvapit. Budeš moc šťastná, není to nic špatnýho neboj." "Dobře budu ti věřit." "Jsem ráda že mi důvěřuješ." "A jen tak mimochodem, v kolik má začínat ta party?" "Myslím že v osm." "Je všechno připravený?" "Jasně že je, vždyť je to party mýho kluka."

20:00 Hotel Niga
G: "Kde je oslavenec?" zeptala jsem se Nikky. "Za chvíli by tady měl být."
"Jak se vydařilo odpoledne?" "Bylo úžasný." Nikky to celé klukům převypravovala a já pomalu mizela v davu směrem ke kuchyni. "Gabi počkej!" ozval se hlas za mnou, "Co je Liame?" "Všiml jsem si jak mizíš a ani jsi nám neřekla co ty a Niall..." "V podstatě není o čem mluvit." odbila jsem ho. "Myslím že jí neřekl, že to s ní myslí vážně a ona neví co si má o tom myslet, není-liž pravda?" doplnila pohotově Nikky, která se oddělila od kluků. "Ou, jde sem Niall a Harry, radši vyklidím pole,"prohodil Liam a zmizel.
Když jsem se podívala pozorněji, zjistila jsem že to je Harry, ale ne s Niallem. Harry přišel až k nám. "Bude ti vadit když si odvedu Nikky?" "Ani v nejmenším." pronesla jsem suše a odpochodovala.
Přemýšlela jsem kde by mohl být, protože mi neotevřel. Třeba je na mě jen naštvanej, ale možná tam nebyl. Vylezla jsem ven z hotelu a pozorně se rozhlídla po zahradě. A pak jsem ho uslyšela! Hrál na kytaru a zpíval u sebe na balkoně. Rychle jsem se rozběhla nahoru. Znovu jsem klepala a zase neotevřel a tak jsem vešla.
Šla jsem rovnou na terasu a opřela jsem se o zeď. "Krásná, ta je nová?"zeptala jsem se když dohrál. Polekaně se na mě podíval."Jak ses sem dostala?" "Mám karty od všech pokojů,"usmála jsem se, "Ale proč ty nejsi dole?" "Musím nad něčím přemýšlet." "A mohla bych vědět nad čím?" "Nad naší budoucností," chytil mě kolem pasu a přitáhl mě k sobě. "Miluju tě ať se ti to líbí a nebo ne." "Já tebe taky," políbil mě. "Nechtěla bys zpívat s mnou?"
N: Nikde nemůžu najít Gabi. Poslední možností je Niallův pokoj.
Už na chodbě jsem slyšela, že hraje na kytaru, ale když jsem šla ještě blíž slyšela jsem tam zpívat Gabi. Tak už je taky šťastná. "Našla jsi je?" ozval se Harry za mými zády. "Poslouchej!" "Hmm, má docela hezkej hlas." "Víš co? Radši je tady nechme. A my bychom se měli rychle vrátil dolů oslavenče!" políbila jsem ho na nos.
G: Když jsme s Niallem sešli dolů, skoro nikdo tam nebyl. Asi jsou někde venku. Sedli jsme si a začali jsme jíst. "Tady jste vy hrdličky," zakřičel Louis přes celou restauraci. "Jo jsme, ale nemusíš tady řvát!" zpražil ho Niall s úsměvem. Sedl si za náma ke stolu.
N: "Harry hele!"
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama